Toto by nečakal absolútne nikto. Hviezdy Harryho Pottera tvoria pár

09. 01 2018 09:30 | dg
Harry Potter a Ohnivá čaša
Harry Potter a Ohnivá čaša Foto: Warner Bros. Pictures

Dvojica sa skamarátila na nakrúcaní štvrtého pokračovania čarodejníckej ságy.

Len pred dvoma mesiacmi vyšlo na povrch, že sa Emma Watson rozišla s priateľom Williamom Knightom. Zdá sa ale, že britská herečka a aktivistka za ženské práva už nie je sama. Zaloviť mala v známych vodách.

Podľa portálu In Touch Weekly randí 27-ročná hviezda Harryho Pottera s hereckým kolegom, 31-ročným Robertom Pattinsonom, s ktorým sa priatelí od roku 2005, kedy sa stretli na nakrúcaní štvrtého pokračovania čarodejníckej ságy Harry Potter a Ohnivá čaša. Pattinson v snímke stvárnil Cedrica Diggoryho, ktorého na konci Trojčarodejníckeho turnaja zabil lord Voldemort.

„Písali si a tajne sa stretávali na večeri v LA a Londýne,“ prezradil zdroj. „Majú rovnaký zmysel pre humor a veľmi veľa vecí ich spája. Vždy bola medzi nimi chémia, ale načasovanie nikdy nebolo správne – až doteraz,“ dodal zdroj.

Dvojica sa spoločne ukázala na jednom pódiu na Zlatých glóbusoch, keď odovzdali cenu za najlepší televízny film alebo miniseriál, ktorý, ako sa očakávalo, získal televízny seriál HBO Veľké malé klamstvá.

Emma Watson a Robert Pattinson
Foto: Paul Drinkwater/NBC via AP
 

Nenechajte si ujsť druhé pokračovanie ságy o najslávnejšom čarodejníkovi! Harry Potter a Tajomná komnata už v sobotu 13. januára o 15.10 na Markíze

 

Komentáre ( 0)