17. 01 2018 10:00 | jt

Boli sme na párty s Ferihou a Cihanom!

Stretli sme ich na televíznom veľtrhu! (foto v článku)

Feriha a Cihan
Feriha a Cihan Foto: Calinos Entertainment/Global Agency
Elza Strapková s Hazal Kaya
Elza Strapková so Songül Öden
Elza Strapková s Erkanom Petekkayom

Turecké seriály si získali srdcia mnohých Slovákov a aktuálne si na obrazovkách televízie Doma môžete vychutnávať od pondelka do štvrtka premiérový seriál Matky a dcéry.

K fanúšikom tureckých seriálov patrí aj naša milá kolegyňa, manažérka akvizícií TV Markíza Elza Strapková. Tá sa s niekoľkými tureckými megahviezdami stretla minulý rok v októbri na televíznom veľtrhu MIPCOM v Cannes. Práve na ňom známe tváre lákali televíznych vysielateľov z celého sveta na kúpu ich najnovších seriálov.

Elza sa tak ocitla na jednej párty s herečkou Hazal Kaya, alias nezabudnuteľnou Ferihou, ktorá aktuálne v Turecku žne úspech s novým seriálom Náš príbeh (Our story). 

Elza Strapková s Hazal Kaya
Foto: TV Markíza/archív Elza Strapková
 


Po jej boku si však ochotne zapózoval aj Cihan z Vymenených životov, sivovlasý sympaťák Erkan Petekkaya, ale aj herečka Songül Öden (Gümüs zo seriálu V objatí hodvábu). Obaja tam propagovali svoj najnovší projekt Mesto tajomstiev (Kayıtdışı). Ten však, ako sme vás už informovali, bol po ôsmich častiach pre nezáujem divákov koncom roka zrušený.

Ďalšie fotografie našej kolegyne s tureckými hviezdami nájdete vo FOTOGALÉRII!

Sledujte seriál Feriha - v pondelok až štvrtok o 22.30 na Doma!

 

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?