16. 01 2018 16:00 | nt

Náhly odchod Dolores O'Riordan. Toto boli jej posledné slová pár hodín pred smrťou

Speváčka chystala pre fanúšikov obrovské prekvapenie, sama sa ho už nedožila.

Náhly odchod Dolores O´Riordan. Toto boli jej posledné slová pár hodín pred smrťou
Náhly odchod Dolores O´Riordan. Toto boli jej posledné slová pár hodín pred smrťou Foto: Profimedia.sk

Hudobným svetom otriasla náhla smrť speváčka Dolores O'Riordan z legendárnej skupiny The Cranberries. V šoku boli jej kolegovia zo skupiny a aj producent Dan Waite, ktorí s ňou boli v kontakte len pár hodín pred smrťou.

Speváčka spolupracovala s Danom Waiteom, ktorý je riaditeľom nahrávacej spoločnosti Eleven Seven Music a manažér skupiny Bad Wolves.

"Správy o jej smrti ma hlboko šokovali. Pracoval som s The Cranberries a Universal Records v minulosti a odvtedy sme zostali v kontakte. Dolores mi nechala odkaz na záznamníku krátko po polnoci s tým, že je nadšená z novej verzie Zombie. Tešila sa, až sa stretneme v štúdiu. Znela plná života, vtipkovala a tešila sa, že sa budúci týždeň stretne so mnou a mojou ženou," povedal Dan pre Daily Mirror. 

Zo spolupráce na novej verzie skladby Zombie boli všetci nadšení. V štúdiu sa mali stretnúť práve v deň speváčkinej smrti.

"Boli sme v šoku, keď sme sa dozvedeli o jej smrti. Za pár hodín sme sa mali stretnúť v štúdiu. Vždy sme ju rešpektovali pre jej talent. Máme zlomené srdce a posielame veľa síl rodine a pozostalým. Dúfame, že na nás bude z neba pyšná, až novú verziu Zombie vydáme," uviedla skupina na Facebooku. 

Zombie sa malo dočkať novej verzie.Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?