23. 01 2018 16:00 | jt

Rosalinda a jej sestra Fátima z Esmeraldy: Zmierenie po rokoch?!

Môže za to táto žena! (foto v článku)

Laura Zapata ako Fátima v Esmeralde a Thalía ako Rosalinda
Laura Zapata ako Fátima v Esmeralde a Thalía ako Rosalinda Foto: Televisa

Možno to vie len málokto, ale predstaviteľka Rosalindy, herečka a speváčka Thalía, a seriálová potvora Fátima z obľúbenej Esmeraldy, herečka Laura Zapata, sú sestry.

Ich vzťahy ale ochladli po únose Laury a ich ďalšej sestry Ernestiny v roku 2002. Špekulovalo sa, že únos Thalíiných sestier bol pomstou jej manželovi, hudobnému magnátovi Tommymu Mottolovi, pretože s ním malo množstvo ľudí problémy. Mottola odmietal únoscom zaplatiť výkupné milión dolárov, aj keď ho o to jeho manželka Thalía žiadala. Tommy chcel totiž vyriešiť únos inou cestou, no nakoniec predsa len výkupné zaplatil. Problém nastal ale v tom, že únoscovia po osemnástich dňoch prepustili len Lauru a nechali si Ernestinu. Tú nakoniec prepustili až po 34 dňoch!

Zdá sa ale, že napäté vzťahy medzi sestrami aspoň na chvíľu zmierila ich milovaná babička Eva. Laura totiž Thalíu pozvala do Mexika na oslavu jej neuveriteľných 100. narodenín! Thalía preto na jeden deň prišla a oslávila toto krásne jubileum spolu s ňou.

Na ďalšie fotky sa prekliknete šípkou doprava.

Na druhý deň však seriálová Rosalinda cestovala späť do New Yorku, kde sa musela zúčastniť školského recitálu svojej dcéry Sabriny Sakaë.  

Na foto z decembra Laura so svojimi dvoma synmi a babičkou

Sledujte telenovelu Esmeralda - v pondelok až piatok o 16:50 na Doma!

 

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?