Neskutočná zmena! Takto oblečenú Miley Cyrus nikto nečakal

29. 01 2018 09:40 | zv
Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: Evan Agostini/Invision/AP
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Fanúšikovia sú nadšení.

V americkom New Yorku sa v nedeľu večer konal 60. ročník odovzdávania hudobných cien Grammy. Medzi pozvanými nechýbala ani Miley Cyrus. Kým v minulosti sa všetci prítomní obávali, aké škandalózne vystúpenie predvedie, tento rok mali pocit, že ju niekde vymenili. Zmena, ktorou si prešla, je neskutočná.

Speváčka prišla na červený koberec v elegantnom čiernom overale, ktorý z jej tela nič neodhaľoval. S jednoduchou vizážou, jemným líčením a decentným účesom vyzerala ako pravá dáma. Pred fotografmi pózovala s bielou ružou v ruke, ktorú do outfitov zakomponovali aj ostatní prítomní hostia. Ruža sa na Grammy stala symbolom kampane Me Too.

Miley si počas galavečera zaspievala na javisku s Eltonom Johnom. Mnohí si určite živo spomínajú, ako vyzeralo jej neslávno-slávne vystúpenie na MTV Video Music Awards v roku 2013, kedy v nevhodnom kostýme o dušu twerkovala v predklone pred Robinom Thickem.

Tentoraz sa nič podobné nezopakovalo. Hviezda si na vystúpenie obliekla prekrásne princeznovské rubínové šaty od Zaca Posena. Fanúšikovia sú z tejto premeny nadšení a všetci dúfajú, že jej to zostane už navždy.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

 

Komentáre ( 0)