Predvádza sa v ultraminiatúrnych bikinách a zaujala aj manželom. Veď vyzerá ako jej otec!

30. 01 2018 15:00 | nt
Predvádza sa v ultraminiatúrnych bikinách a zaujala aj manželom. Veď vyzerá ako jej otec!
Predvádza sa v ultraminiatúrnych bikinách a zaujala aj manželom. Veď vyzerá ako jej otec! Foto: Instagram/ivanovskaya_anastasia
Anastasia Ivanovska
Anastasia Ivanovska
Anastasia Ivanovska

Stretla ho, keď mala 14 rokov.

Ruská modelka Anastasia Ivanovska má 26 rokov, ale vôbec na to nevyzerá. Má totiž dievčenskú postavu, ktorú rada vystavuje v bikinách. Ale takých ultraminiatúrnych, že jej ledva zakryjú to najintímnejšie. FOTKY NÁJDETE V GALÉRII!

To jej ale problém nerobí, pretože sa už niekoľkokrát nechala nafotiť aj nahá. Mužskí fanúšikovia, ktorí majú radi veľmi štíhle postavy, si prídu na svoje. Odradiť ich ale môžu snímky s jej manželom, ktorý je od nej evidentne starší. Na mnohých z nich pôsobí skôr ako jej otec než partner. 

Anastasia a jej milovaný manžel sa stretli pred 12 rokmi, kedy mala len 14 rokov! Manželmi sú 1,5 roka. Ako sama tvrdí, už pri prvom stretnutí bola ako keby zasiahnutá bleskom. "Hovorí sa, že v takom prípade je to láska navždy," napísala k svadobnej fotografii.

"Uvedomila som si to len nedávno. Naša láska je rok čo rok silnejšia. Ty si moja opora, s tebou až do konca sveta. Som nesmierne šťastná, že ťa mám. Mám obrovské šťastie," vyznala sa koncom roka 2017.


 


Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */