Zamilovanejšiu dvojicu nenájdeme. Justin Timberlake si do klipu pozval krásnu manželku

02. 02 2018 17:30 | dg
Justin Timberlake s manželkou Jessicou Biel
Justin Timberlake s manželkou Jessicou Biel Foto: YouTube/justintimberlakeVEVO

Justin je šťastný muž.

Justin Timberlake zverejnil videoklip k štvrtému singlu s názvom Man of the Woods. Rovnako sa volá aj jeho nový štúdiový album, ktorý takisto vyšiel 2. februára.

Tridsaťsedemročný americký spevák, skladateľ, hudobník a herec si doňho pozval svoju krásnu manželku Jessicu Biel (35), s ktorou si v klipe dokonca aj zatancoval. Pri pohľade na tých dvoch si poviete, že zamilovanejší pár nájdete len veľmi ťažko.

Justin sa na nedostatok práce v týchto dňoch sťažovať nemôže. V priebehu mesiaca vypustil vonku štyri single aj s videoklipmi, vydal album, už v nedeľu 4. februára vystúpi so svojou šou počas polčasu najsledovanejšieho prenosu zápasu v americkom futbale Super Bowl LII a 13. marca odštartuje svetové turné. Tomuto sa povie dokonalé načasovanie.


Zdroj: YouTube/justintimberlakeVEVO

Justin oslávil 37. narodeniny len 31. januára. Jeho manželka mu na sociálnej sieti venovala nádherné vyznanie lásky. "Fotka toho hovorí tak veľa. Bohu vďaka, pretože tých slov nie je dostatok, aby som vyjadrila všetku lásku a rešpekt, ktorý k tebe mám," napísala. Justin je šťastný muž.

Zdroj: Instagram/jessicabiel

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */