Uma Thurman zverejnila desivé video z nakrúcania: Osudný moment ju takmer stál život

06. 02 2018 14:00 | dg
Uma Thurman
Uma Thurman Foto: Instagram/ithurman Profimedia.sk

Herečka stratila kontrolu nad vozidlom a narazila do stromu.

Uma Thurman zverejnila na Instagrame hrôzostrašné video z nakrúcania filmu Kill Bill ešte z roku 2002, ktoré zachytáva moment nárazu aj to, čo nasledovalo potom.

Štyridsaťsedemročná herečka nezvládla kontrolu nad vozidlom a narazila do stromu, pričom si nepríjemne udrela hlavu. Na sedadle ostala nehybne sedieť, až kým ju nevyslobodili členovia štábu.

Thurman pritom chcela, aby ju v tejto scéne nahradila kaskadérka. Producenti si vraj na jej námietky nespomínajú. Situáciu jej nespríjemnil ani režisér filmu Quentin Tarantino. 

„Zúril, pretože by som ich stála veľa peňazí, no ja som sa bála. Povedal mi: ‚Sľubujem ti, že to auto je v poriadku,'“ spomína si Thurman. Herečku mal do scény nútiť a tvrdiť jej, že ak jej vlasy nebudú viať tak, ako si to predstavuje, bude to musieť urobiť znova. Píše The New York Times.

Thurman si pri autonehode zranila krk aj koleno a bolesťami trpí dodnes. Ako však napísala v popise videa, neverí tomu, že mal Tarantino nejaký zlý zámer. Video jej dal až roky po nakrúcaní filmu. „Urobil to s plným vedomím, že by mu to mohlo uškodiť. Som naňho hrdá, že urobil správnu vec a vážim si jeho odvahu,“ napísala.

Zdroj: Instagram/ithurman

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */