Škandál z českej Zámeny manželiek. Nevinne pôsobiaca mamička si zahrala v porne

06. 02 2018 14:18 | nt
sabina.jpg
  Foto: TV NOVA

Sabína je zachytená na swingers party, kde má orálne uspokojovať svalnatého muža.

Aj v susednom Česku je mimoriadne populárny formát Zámena manželiek, ktorý sa tam ale volá Výměna manželek. Asi najsledovanejšou bola časť s Janou, ktorej hláška "Mačkáš mi hada, debile" sa stala legendou.

Jana sa vtedy vymenila na desať dní so Sabínou a bývala s jej manželom Tomášom. Na prvý pohľad obyčajná rodinka s malým dieťaťom, ale dnes sa na nich valia veci z minulosti. Tomáš pred rokmi účinkoval v gay porne, za čo ho jeho manželka odsúdila. Tá si už medzitým našla nového priateľa Matěja.

Ale ako sa ukázalo, nebol jediný. Účinkovanie vo filme pre dospelých má za sebou aj jeho manželka, informuje extra.cz.

Sabína je zachytená na swingers party, kde má orálne uspokojovať svalnatého muža. Ona ale pre extra.cz tvrdí, že to bolo len "akože" a v skutočnosti to nerobila.

sabina2.jpg
Foto: streamyorgy.com
 

"Tí, čo tam mali sex, boli platení herci. My sme boli len hostesky. Mali sme alkohol zadarmo a mali sme tlieskať a tváriť sa, že sa dobre bavíme. Ale potom k nám prišla slečna, čo nás prijímala a povedala nám, že keď nás vytiahnu chlapi na parket, máme predstierať, že ich orálne uspokujujeme," povedala Sabína.

Dodala, že za štyri hodiny takejto "brigády" si zarobila v tom čase okolo dvetisíc českých korún. Popiera ale, že by reálne súložila alebo niekoho orálne uspokojovala.

A čo na to jej manžel Tomáš? "Jasné, že je to ona. To je strašné. Zo mňa robila špinu a sama takto. To ma mrzí, že sa do mňa navážala a pri to robí to isté," rozhorčil sa.Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */