Exkluzívne video z Fifty Shades: Svadba Anastasie a Christiana bola prekrásna!

07. 02 2018 16:20 | nt
Exkluzívne video z Fifty Shades: Svadba Anastasie a Christiana bola prekrásna!
Exkluzívne video z Fifty Shades: Svadba Anastasie a Christiana bola prekrásna! Foto: Profimedia.sk

Filmová svadba sa organizuje takmer v rovnakej miere ako tá skutočná.

Ako fiktívny miliardár plánuje svadbu? Samozrejme, s obrovskou pomocou profesionálov. Inak to nebolo ani pri nakrúcaní svadobných scén v treťom a záverečnom filme trilógie Fifty Shades s názvom Fifty Shades Freed, ktoré bude mať slovenskú premiéru 8. februára.

Filmová svadba sa organizuje takmer v rovnakej miere ako tá skutočná. Portál The Knot priniesol exkluzívne informácie a zábery zo snímky, ktoré nikde inde neuvidíte. 

O nádherné svadobné šaty Anastasie Steel (Dakota Johnson) sa postarala návrhárka Monique Lhuillier. "Monique ich vytvorila vo svojom ateliéri v Los Angeles už počas nakrúcania filmu vo Vancouveri," prezradila kostýmová dizajnérka Shay Cunliffe. 

Ženíchovi Christianovi Greyovi (Jamie Dornan) obliekli oblek od Burberry s košeľou ušitou na mieru. Motýlik bol od Armaniho a manžety od Huga Bossa," prezradila kostýmová dizajnérka Karin Nosella. 

O jemnú výzdobu so silným kvetinovým prvkom sa postaral majster rekvizít David Dowling. Nevestina kytica sa skladala z pivoniek, ružových ruží a hortenzií.

Samotný obrad sa nakrúcal v country klube s veľkými klenutými a drevenými trámami. Scenár k svadbe napísala samotná autorka erotického bestselleru E.L. James. Svadobné sľuby upravil do scenáru Niall Leonard. 


Pre svadobnú scénu vyrobili 120 závesných svietidiel. Každé z nich vyrábali ručne v Indii.

Príprava filmovej svadby trvala tri týždne. Všetko nainštalovali za dva dni. Samotná svadba sa nakrúcala celý deň.

SÚŤAŽ!

Traja z vás môžu vyhrať špeciálny balíček, ktorý obsahuje: DVD - Fifty Shades of Grey a Fifty Shades Darker, tričko, pásku na oči s motívom z filmu a 2x lístky do kina na ľubovoľný film. Odpovede na súťažnú otázku nám posielajte do 9. februára na websutaz@markiza.sk.

Ako sa volá herec, ktorý stvárnil bývalého šéfa Anastasie Jacka Hyda?


Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */