Nihan z Nekonečnej lásky priznala problémy s manželom: Otvorená spoveď!

08. 02 2018 16:00 | jt
Neslihan Atagül ako Nihan v Nekonečnej láske
Neslihan Atagül ako Nihan v Nekonečnej láske Foto: ITV Inter Medya

Takáto je pravda!

Pred pár dňami sme vás na našich stránkach informovali, že v manželstve herečky Neslihan Atagül, alias Nihan z Nekonečnej lásky, s hercom Kadirom Doğuluom, za ktorého sa vydala v lete 2016, zrejme nastali prvé problémy. Dôvodom hádky prominentnej dvojice sa stali Kadirove časté nočné záťahy s priateľmi kvôli neúspechu jeho posledného seriálu.

Herečky sa preto tureckí reportéri pri návšteve istého nakúpného centra opýtali na celú túto kauzu. Neslihan potvrdila, že správy o ich hádke sú pravdivé, ale zároveň dodala, že všetko bolo až príliš nafúknuté a v súčasnosti je v ich manželstve všetko v poriadku a ich vzťah je stále rovnako krásny.


Zároveň sa kráska vyjadrila aj k zrušeniu Kadirovho posledného seriálu Otcove hriechy (Babamın Günahları). Ten bol totiž ukončený pre neúspech u divákov už po 4 častiach: „My ako herci sa snažíme robiť našu prácu najlepším možným spôsobom a dúfame, že sa bude páčiť aj divákom. Vždy sa nájdu ľudia, ktorým sa daný seriál páči, rovnako ako sa nájdu i takí, ktorým sa nepáči. To je dôvod pre nízku sledovanosť a predčasný koniec seriálu,“ skonštatovala Neslihan.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */