Známy herec prežíva najťažšie chvíle: Zomrel mu dvojročný synček!

12. 02 2018 14:30 | jt
Rob Delaney
Rob Delaney Foto: Instagram Rob Delaney

Jeho manželka a starší súrodenci sú zdrvení.

Štyridsaťjedenročný americký herec a komik Rob Delaney, známy zo seriálov Catastrophe či Burning Love, prežíva v týchto dňoch najťažšie chvíle v živote každého rodiča. Na sociálnej sieti sa v piatok zveril svojim priaznivcom, že mu zomrel dvojročný synček po neúspešnom boji s nádorom na mozgu.

"Mám veľmi smutné správy. Môj dvaapolročný syn Henry zomrel. Henrymu bol diagnostikovaný nádor na mozgu v roku 2016, krátko po jeho prvých narodeninách, po pretrvávajúcom vracaní a úbytku hmotnosti. Absolvoval operáciu na odstránenie nádoru a ďalšiu liečbu začiatkom roku 2017. Potom sa na jeseň rakovina vrátila a v januári zomrel," začal s emotívnym statusom plným bolesti Rob.


"Moja manželka a Henryho starší bratia sme samozrejme zdrvení. Henry bol našou radosťou. Bol múdry, zábavný a nezbedný a prežili sme spolu toľko úžasných dobrodružstiev, najmä po tom, čo sa po pätnástich mesiacoch strávených v nemocniciach vrátil domov. Nádor a operácia mu spôsobili výrazné telesné postihnutie, ale rýchlo sa naučil znakovú reč a vyvinul svoju vlastnú metódu, ako sa dostať z bodu A do bodu B posúvaním sa po jeho krásnom malom zadočku. Jeho chuť žiť a milovať a družiť sa bola veľmi hlboká," pokračoval zronený herec.

"Som prekvapený láskou, ktorú mi ukazuje Henryho mama a jeho bratia. Oni sú dôvodom, prečo sa snažím nezblázniť od žiaľu. Nechcem premeškať ich krásne životy," dodal Rob.


Komentáre ( 0)