Tehotná Chrissy Teigen sa odviazala. Varila hore bez

13. 02 2018 11:00 | zv
Chrissy Teigen
Chrissy Teigen Foto: Instagram/chrissyteigen

Ľudia ju za jej humor a prirodzenosť milujú.

Chrissy Teigen Američania milujú. Jej najväčšou prednosťou je prirodzenosť, ktorú dokáže predviesť pri každej príležitosti. Druhýkrát tehotná manželka hudobníka Johna Legenda sa nikdy na nič nehrá a na verejnosti aj na sociálnych sieťach si dokáže zo seba urobiť srandu.

Najnovšie zverejnila na Instagrame fotku, na ktorej hore bez pripravuje šalát a prsia jej zakryli iba emotikony. K snímke pridala vtipný komentár: „Prosím, nehaňte ma. Som silná hrdá prirodzená, šalát pripravujúca žena, ktorá sa snaží žiť svoj život."

Zdroj:Instagram/chrissyteigen

Chrissy nemá klasické miery modelky, no aj tak ju jej telo dokáže uživiť. Je dobrým vzorom pre mladé dievčatá, ktorá sa trápia nad svojou postavou. Podľa sympatickej mamičky sa musíme mať v provom rade radi takí, akí sme.

Po prvom pôrode sa jej zmenila postava a niektorí komentujúci jej dali najavo, že už to nie je to, čo bývalo. Ona im ale odpísala, že takto vyzerá skutočná žena, ktorá priviedla na svet dieťa a jediné, čo ju zaujíma, je, aby jej deti dostali všetko, čo potrebujú.

Pri druhom tehotenstve pribrala viac ako pri prvom, no ani to ju netrápi. Je šťastná, že manželovi môže dať rodinu, o ktorej dlho snívali. Pár mal totiž problém s prirodzeným otehotnením, a preto Chrissy musela podstúpiť umelé oplodnenie.

Zdroj:Instagram/chrissyteigen

Komentáre ( 0)