Sharon Stone si užíva aj v 60-ke. Prichytená pri nežnostiach s mladším fešným Talianom

14. 03 2018 06:00 | nt
Sharon Stone s novým priateľom
Sharon Stone s novým priateľom Foto: Profimedia.sk
Sharon Stone s novým priateľom
Sharon Stone s novým priateľom
Sharon Stone s novým priateľom

Do tmavovlasého fešáka, ktorý je podľa amerických médií taliansky podnikateľ v oblasti realít, je zaľúbená až po uši.

Život v 60-ke sa nekončí a aj žena v takomto veku sa môže stále zamilovať až po uši. Dôkazom je herečka Sharon Stone. Hviezdu filmu Základný inštinkt má po svojom boku nového priateľa. Deň pred jej 60. narodeninami ju bulvárni fotografi prichytili na pláži s Angelom Boffom. Dvojica si vymieňala nežnosti a bozky na pláži v Miami, kde si prišla oddýchnuť. 

FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.

Už sa aj objavili špekulácie, že herečka a o 19 rokov mladší fešák sa zasnúbili. Za všetko mohol prsteň, ktorý Sharon žiaril na ruke. Ale herečkin hovorca tieto informácie vyvrátil.

Sharon a Angela zachytili fotografi prvýkrát v januári tohto roka na párty HBO, kde uvádzala nový krátky seriál Mosaic. O novom vzťahu ale nechcela hovoriť.

Jej reč tela ale hovorí za všetko. Do tmavovlasého fešáka, ktorý je podľa amerických médií taliansky podnikateľ v oblasti realít, je zaľúbená až po uši.

Sharon Stone bola v minulosti vydatá za Michaela Greenburga. Ich manželstvo trvalo šesť rokov. V roku 1998 sa vydala herečka druhýkrát za Phila Bronsteina, ale ani toto manželstvo jej nevyšlo.

Komentáre ( 0)