Brazílsky Ken má ťažké srdce na Česko. Vraj ho tam zohyzdili

12. 05 2018 12:00 | zv
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves Foto: Profimedia.sk

Známa klinika sa bráni, že si za to môže sám.

Rodrigo Alves (34) len nedávno druhýkrát navštívil Prahu. Česká metropola sa mu veľmi páčila a všetko si pochvaľoval. Až kým neprišiel domov. Ľudský Ken totiž u našich susedov podstúpil omladzujúci zákrok. Teraz sa sťažuje, že má hrudky a modriny pod očami.

Podľa jeho slov musí pre nesprávnu výplň podstúpiť niekoľko ďalších zákrokov, aby vyzeral tak, ako pred tým. Česká klinika sa ale bráni, že si za to môže sám.

Bez názvu.png
Foto: Instagram/rodrigoalvesuk
 

„Rodrigo Alves si vybral naše zariadenie, pretože bol so svojím vzhľadom nespokojný. Keďže už podstúpil viac ako 150 zákrokov a jeho pleť bola úplne zdevastovaná, bola mu odporučená kúra, ktorá obsahovala vitamínové injekcie, mezoterapiu a výplne na báze kyseliny hyaluronovej. Ošetril ho náš najlepší odborník na plastickú chirurgiu, doktorka Blanka Vraspírová, ktorá urobila maximum, aby mu pomohla eliminovať jazvy a vzhľad unavenej pleti," vyjadril sa pre redkciu super.cz riaditeľ kliniky Robert Paulat, ktorý brazílskeho Kena sprevádzal po Prahe a veľmi dobre si rozumeli.

Problém vraj je, že Rodrigo pred odletom ešte navštívil niekoľko nočných pražských podnikov. Na klinike ho vraj poučili, že musí mať pokojný režim, nosiť kompresnú masku a nesmie piť alkohol. Paparazzi však milovníka plastických zákrokov zachytili, ako si užíva nočný život a lial do seba alkohol potokom.

Redakcii super.cz sa podarilo zistiť, že Rodrigo urobil pražskej klinike zlé meno preto, lebo mu nezaplatili honorár za jeho účasť, ktorý mal vopred dohodnutý.

Komentáre ( 0)