Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí

24. 05 2018 17:30 | nt
Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí
Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí Foto: Inatgram/ nara almeida

Nara podľahla zriedkavej rakovine žalúdka.

Nara Almeida patrila medzi najznámejších influencerov. Na sociálnej sieti sledovali mladučkú blogerku viac ako štyri milióny ľudí. Jej fanúšikovia sledovali posledných desať mesiacov Narain boj s rakovinou žalúdka. Teraz prišla smutná správa. Rakovina sa rozšírila aj do iných orgánov a mladá blogerka prehrala svoj boj s ťažkou chorobou 21. mája. Jej rodina schválila darovanie rohovky, tak, ako si Nara želala.


Správu o jej smrti zverejnil na Instagrame jej priateľ Pedro Rocha. "Nara bola veľká bojovníčka, ale bohužiaľ, odišla na onen svet. Chcel som s ňou byť navždy. Zostala po nej obrovská prádznota v mojom srdci. Stále tu bude so mnou a pomôže mi, aby som svet okolo seba videl v lepších farbách. Verím, že sa jej podarilo dodať ľuďom silu a odvahu, to bol jej cieľ. Odpočívaj v pokoji, láska," napísal.

Nare diagnostikovali zriedkavú rakovinu žalúdka v auguste minulého roka. Každý krok v boji so zákernou chorobou zverejňovala na Instagrame. Takmer desať mesiacov otvorene hovorila o jej hospitalizáciách, návštevách priateľov a podpore svojho partnera. Vždy sa snažila byť optimistická a verila, že sa vylieči.

Komentáre ( 0)