Z labute sa stalo zanedbané káčatko. Aj s chlpatým podpazuším

11. 06 2018 19:00 | nt
Z labute sa stalo zanedbané káčatko. Aj s chlpatým podpazuším
Z labute sa stalo zanedbané káčatko. Aj s chlpatým podpazuším Foto: Profimedia.sk

Nepripomína vám to niekoho? Miley Cyrus by vedela o tom svoje.

Americká herečka Bella Thorne je typickým príkladom toho, ako malé dieťa zničí sláva a šoubiznis. Odmalička sa objavovala v seriáloch a filmoch pre deti a tínedžerov z dielne Disney Channel a fanúšikovia ju zbožňovali. 

Bella Thorne
Foto: Profimedia.sk
 

Ale už ako malé dieťa musela tvrdo pracovať, mala iný režim ako jej rovesníci, a tak si detstvo a dospievanie veľmi neužila. Keď vám niekto odmalička diktuje, čo a ako budete robiť, čo urobíte po dovŕšení dospelosti ako prvé? Začnete si robiť čo chcete a stanovíte si svoje vlastné pravidlá. 

Bella Thorne
Foto: Profimedia.sk
 

Detské hviezdičky idú takmer všetky podľa rovnakého vzorca a zrazu ich sprevádza jeden škandál za druhým. Sladučká Bella sa zmenila na rebelku, ktorá sa divoko oblieka, farbí si vlasy na zeleno, modro či ružovo, neholí sa a častokrát pôsobí tak, akoby aj hygienu zanedbávala. 

Bella Thorne
Foto: Profimedia.sk
 

Navyše má problémy s pleťou, ktoré by zrejme ustúpili, nebyť výdatnej konzumácie alkoholu a ľahkých drog. Stačí sa pozrieť na jej priateľa a ich instastories, ktoré sú častokrát úplne šialené.

K dobru jej slúži aspoň to, že sa stará o niekoľko opustených zvieratiek. Nepripomína vám to niekoho? Miley Cyrus by vedela o tom svoje.

Komentáre ( 0)