Trojročná Charlotte sa predviedla. Novinárom poslala drzý odkaz

10. 07 2018 11:00 | zv
Princezná Charlotte
Princezná Charlotte Foto: AP

Už teraz si s nimi hravo poradí.

Má len tri roky, no už teraz sa prejavuje jej sebavedomá povaha. Princezná Charlotte v pondelok nechýbala na krste jej mladšieho bračeka princa Louisa. Deti z kráľovskej rodiny sú zvyknuté, že pri takýchto významných udalostiach na nich číhajú novinári aj paparazzi z každého rohu. Ona si však už teraz s nimi hravo poradí.

Po krste princa Louisa.
Foto: AP
 

Po tom, ako jej brata pokrstili, vyšla z kráľovskej kaplnky Paláca sv. Jakuba držiac sa za ruku princa Williama. Keď sa všetci presúvali do Clarence House na čaj a koláč, malá princezná sebavedomo odkázala novinárom, ktorí postávali okolo nich: "Vy tam nejdete!"

Ešte sa na nich zazeravo pozrela cez rameno, aby sa uistila, že stoja na mieste a neprenasledujú ju. Potom spokojne odišla s rodičmi do hotela.

'You're not coming': Cheeky #Charlotte reminds photographers they're not invited to Prince Louis' #christening party as she leaves St James's Palace with her parents https://t.co/igBKhZQqOb @DailyMail #RoyalFamily pic.twitter.com/QRz9L5QiCu

- Real News Line (@RealNewsLine) July 9, 2018

Zdroj:Twitter/RealNewsLine

Princa Louisa pokrstil arcibiskup z Canterbury, najvyšší reverend Justin Welby v kráľovskej kaplnke Paláca sv. Jakuba v Londýne. Tak ako jeho súrodenci, aj on mal v tento výnimočný deň oblečenú ručne ušitú krémovú čipkovanú repliku krstovej košieľky zo saténu, ktorú pre dcéru nechala v roku 1841 vyrobiť kráľovná Viktória.

VEĽKÚ FOTOGALÉRIU NÁJDETE TU.

 


Komentáre ( 0)