Meghan a Harry oznámili radostnú novinu! Vojvodkyňa je tehotná

15. 10 2018 09:43 | zv
Meghan Markle a princ Harry sa pobozkali na verejnosti.
Meghan Markle a princ Harry sa pobozkali na verejnosti. Foto: AP
Meghan a Harry v Austrálii.
Vojvodkyňa Meghan s princom Harrym na svadbe princeznej Eugenie.
Vojvodkyňa Meghan s princom Harrym na svadbe princeznej Eugenie.

Podľa oficiálneho vyjadrenia sa ich prvý potomok narodí na jar 2019.

Celý svet čakal na tento okamih. Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu prežívajú najkrajší rok ich života. Po piatich mesiacoch od veľkolepej kráľovskej svadby oznámili svetu, že sa z nich stanú rodičia. Tridsaťsedemročná Meghan Markle je prvýkrát tehotná!

Radostnú novinu potvrdila kráľovská rodina na sociálnych sieťach. Podľa oficiálneho vyjadrenia sa ich prvý potomok narodí už na jar 2019.

„Meghan a Harry oceňujú všetku podporu, ktorej sa im dostalo od ľudí na celom svete od ich svadby v máji a s potešením zdieľajú túto radostnú novinu s verejnosťou," napísal Kensingtonský palác.

Zdroj:Instagram/kensingtonroyal

Už v piatok na svadbe princeznej Eugenie všetci špekulovali, či nie je tehotná. Podľa pozorných fanúšikov mala väčšie prsia a aj bruško, ktoré jej zakrýval modrý kabát.

Meghan Markle.
Foto: AP
 

Pracovné povinnosti nepočkajú

Vojvodkyňa a vojdvoda prileteli v pondelok, kedy verejnosti oficiálne potvrdili radostnú novinu, do Sydney a odštartovali 16-dňovú návštevu Austrálie, Fidži, Tonžského kráľovstva a Nového Zélandu. Fotografi tak čakajú, kedy budúca mamička prvýkrát ukáže tehotenské bruško.

Meghan a Harry v Austrálii.
Foto: AP
 

Komentáre ( 0)