Matka Demi Lovato prehovorila: Takto dcéra bojovala o život

22. 09 2018 14:00 | lch
Demi Lovato
Demi Lovato Foto: YouTube/Demi Lovato

Dianna opísala hororové chvíle.

Speváčka Demi Lovato sa koncom júla takmer predávkovala na smrť a o svoj život bojovala dva dni. Po dlhých týždňoch liečby konečne prehovorila aj jej mama Dianna. „Dva dni sme nevedeli, či to prežije, alebo nie. Snažila som sa byť silná pre ňu a jej sestry. Musela som byť silná aj doma." Dianna je vďačná za množstvo modlitieb, ktoré posielali Demi jej fanúšikovia a myslí si, že vďaka nim je jej dcéra dnes nažive.

Po príchode na pohotovosť Dianna zbadala svoju dcéru a podľa jej slov nevyzerala dobre. „Povedala som jej, Demi, som tu a ľúbim ťa. Vtedy mi povedala, že aj ona ma ľúbi," opisuje hororové chvíle úbohá mama.

Demi bola hospitalizovaná v nemocnici dva týždne a po prepustení zrušila všetky svoje pracovné aktivity. „S nikým nekomunikovala a zamerala sa sama na seba. Rodina sa snaží, aby Demi nič nerozptyľovalo a mohla sa venovať iba liečbe," prezradil zdroj z okolia speváčkinej rodiny.

Začiatkom augusta prelomila mlčanie samotná speváčka a svojim fanúšikom napísala odkaz na sociálnej sieti. Všetkým ďakuje za podporu a pozitívnu energiu. Držíme jej palce.

Komentáre ( 0)