Hviezda Upírskych denníkov opäť žiari. O jedno bábätko prišla, teraz čaká druhé

17. 10 2018 13:00 | nt
Hviezda Upírskych denníkov opäť žiari. O jedno bábätko prišla, teraz čaká druhé
Hviezda Upírskych denníkov opäť žiari. O jedno bábätko prišla, teraz čaká druhé Foto: Instagram/ claire holt

Herečke sa podarilo otehotnieť krátko po tom, ako prišla o prvé bábätko. Považuje to za zázrak.

Americká herečka Claire Holt, ktorá je slovenským divákom známa najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Upírske denníky (The Vampire Diaries), oznámila fanúšikom radostnú novinu. S manželom sa tešia na bábätko.

Claire o tom otvorene napísala na sociálnej sieti. O jedno dieťatko prišla začiatkom tohto roka a prežívala veľmi ťažké obdobie. Bábätku prestalo biť srdiečko a herečka musela podstúpiť operačný zákrok.

"Srdce mi asi pukne radosťou. Teším sa, že sa s vami môžem podeliť o to, že čakáme dieťa. Stále tomu nemôžem uveriť. Posledné mesiace boli naplnené vzrušením, úzkosťou, slzami, radosťou, neistotou a predovšetkým radosťou. Nikdy nezabudnete na hlbokú bolesť zo straty. Časom sa zmenšuje, ale pripomenie sa vám. Naša strata začiatkom tohto roka bola najtemnejšou chvíľou môjho života. Práve preto som o to vďačnejšia za dieťatko, ktoré vo mne rastie dnes. Viem, že táto novina môže priťažiť všetkým tým, ktorí si prešli potratom, bojujú s neplodnosťou alebo inými problémami, ktoré nám život prináša. Takéto oznámenia môžu ublížiť. Ja som sa tak cítila tiež. Moje srdce je s vami a modlím sa, aby vám náš príbeh dal nádej. Ďakujem všetkým za lásku a podporu. Nemôžem sa dočkať, ako sa s vami podelím o túto cestu," napísala Claire.

Komentáre ( 0)