Pink si podala fanúšičku, ktorá skritizovala jej manžela. Toto chce obrovský potlesk

13. 12 2018 17:00 | nb
pink.jpg
 

Svojho muža si Pink zastala ako pravá levica.

Speváčka Pink je dvojnásobnou mamou, s manželom Carey Hartom majú dcérku Willow a synčeka Jamesona. Rodinka pôsobí naozaj pohodovo a spokojne, lenže koľko ľudí, toľko názorov - a práve jedna z fanúšičiek sa rozhodla ten svoj odprezentovať v komentári.

"Tiež milujem sarkazmus, no kvôli tvojmu manželovi, ktorý je často vo svetle reflektorov, s jeho totálnym nedostatkom zmyslu pre riadnu starostlivosť o deti, mi toto ani nepríde vtipné, hoci Jameson je rozkošný. Milujem tvoju hudbu, máš nádherné deti, no tvojmu manželovi chýba zodpovednosť, ktorú deti potrebujú. Viem, zahrala som na citlivú strunu. Tvoje posty mi budú chýbať," napísala žena so súkromným profilom.

Speváčka si komentár všimla a manžela si zastala ako správna levica. Jej odpoveď "lajklo" takmer 18 tisíc ľudí.

"Vyzerá to tak, že ste veľmi dobre informovaná o tom, akým je môj manžel rodičom. Odpovedzte mi na toto: Ako často trávite čas s mojím manželom? Poznáte moje deti? Máte diplom z rodičovstva? Ste perfektným rodičom? Alebo vôbec, ste vlastne rodič? Psychológ? Učiteľ? Toto je veľmi odvážny názor diváka sociálnych sietí. Ani si vás nezablokujem, nestojí to za to. Zniete ako človek, ktorý by si z tohoto aj niečo mohol zobrať. Nech Boh žehná vašu dokonalosť," píše Pink.

A toto je fotografia, ktorá si vyslúžila kritiku: Speváčkin synček s tvárou od čokolády.

Zdroj: Instagram/pink

Komentáre ( 0)