Fanúšikovia sú v šoku! Slávnu modelku našli mŕtvu

09. 01 2019 09:30 | zv
Annalise Braakensiek
Annalise Braakensiek Foto: Instagram/annalisewithlove

Dlhodobo trpela depresiami.

Slávnu 46-ročnú modelku, herečku, moderátorku a návrhárku šperkov Annalise Braakensiek našli mŕtvu v jej byte v austrálskom Sydney. Polícia uviedla, že bezvládne telo našli v nedeľu popoludní. Presnú príčinu smrti určia až po pitve, píše The Guardian.

Zdroj:Instagram/annalisewithlove

O Annalise bolo známe, že trpí depresiami a po strate dvoch blízkych priateľov a otca v krátkom čase mala sklony k samovražde. V novembri zverejnila na Instagrame siahodlhý status, v ktorom opisovala svoj boj s duševným zdravím. V decembri zverejnila ďalšiu spoveď, v ktorej sa vyjadrila, že rok 2018 bol pre ňu naozaj náročný.

Zdroj:Instagram/annalisewithlove

Austrálčanka sa stala medzinárodnou modelkou už v 16 rokoch. Pravidelne sa objavovala na titulkách prestížnych magazínov aj vo Veľkej Británii či v Taliansku. Počas svojej kariéry bola tvárou značiek Guinness, Nivea, La Perla, Lee, Levi či Toyota.

Na konci 90. rokoch sa objavila v niekoľkých epizódach televíznych seriálov Home & Away, Heartbreak High a neskôr si zahrala postavu Claudie Macpherson v komediálnom seriáli Pizza.

Zdroj:Instagram/annalisewithlove


Komentáre ( 0)