Hviezda Návratu do budúcnosti: Prvé tetovanie v 57 rokoch!

11. 01 2019 14:00 | pet
Michael J. Fox
Michael J. Fox Foto: Profimedia.sk

Michael J. Fox išiel konečne do toho.

Nikdy nie je neskoro, povedal si evidentne herec Michael J. Fox a v 57 rokoch si nechal telo vyzdobiť prvým tetovaním. Pravé predlaktie mu tak od stredy 9. januára zdobí obrázok morskej korytnačky, ktorý si dal vytetovať vo vychýrenom štúdiu Bang Bang Tatoos.

zdroj: instagram.com/realmikejfox

Hercovi, ktorého na vrchol vystrelila trilógia Návrat do budúcnosti, vo veľmi skorom veku diagnostikovali Parkinsonovu chorobu. Napriek tomu sa stále s plným nasadením venoval filmovej a televíznej kariére, preto sa tetovaniam vyhýbal.

zdroj: instagram.com/bangbangnyc

Momentálne sa práci pred kamerou venuje už iba sporadicky a väšinu času venuje svojej nadácii na výskum Parkinsonovej choroby. Preto si povedal, že teraz je ideálny čas aj na tetovanie. Motív morskej korytnačky si nevybral náhodou, má pre neho symbolický význam.

zdroj: instagram.com/mr.k_tattoo

"Prezradil mi, že raz si bol zaplávať v mori, v čase, keď ho v profesionálnej kariére čakali veľké zmeny a nevedel, ako by mal pokračovať. Natrafil na korytnačku, ktorej chýbal kúsok plutvy a mala jazvu na tvári. Dovolila mu vedľa nej plávať asi pol hodiny a on konečne dospel k správnemu rozhodnutiu. Tá korytnačka je preto pre neho veľmi dôležitá," vyjadril sa majiteľ tetovacieho štúdia Keith McCurdy pre portál Inked Magazine.

Komentáre ( 0)