Dojatá Lady Gaga verejne vyznala lásku mužovi. Nie však tomu svojmu

15. 01 2019 07:00 | ls
Dojatá Lady Gaga verejne vyznala lásku mužovi. Nie však tomu svojmu
Dojatá Lady Gaga verejne vyznala lásku mužovi. Nie však tomu svojmu Foto: Profimedia.sk

Tieto slová sa jej snúbencovi asi ľahko nepočúvali.

Len týždeň po udeľovaní prestížnych Zlatých glóbusov opäť v Los Angeles oceňovali najlepšie filmové počiny minulého roka. Na odovzdávanie cien Critics' Choice Awards, ktoré často prirovnávajú k prestížnejším Oscarom, bude v dobrom spomínať aj Lady Gaga.

Filmovými kritikmi bola totiž ocenená až dvakrát. Sošku si odniesla ako najlepšia herečka za výkon vo filme A Star Is Born a tiež sa najlepšiu pieseň Shallow z rovnakého filmu.

Zdroj: Instagram/ladygaga.media

Tridsaťdvaročná herečka sa v ďakovnej reči nechala uniesť emóciami a lásku verejne vyznala svojmu hereckému kolegovi Bradleymu Cooperovi. Všetko sa udialo pred zrakom speváčkinho snúbenca Christiana Carina. Najskôr poďakovala práve jemu. „Ďakujem, Christian, moja láska. Ďakujem,“ povedala a o chvíľu Bradleyho nazvala „láskou jej života“.

profimedia-0406947617.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

„Si kúzelná ľudská bytosť. Nikdy som nepracovala s režisérom alebo hercom ako si ty.“ Práve Cooper si totiž v snímke zahral hlavnú úlohu, country speváka, ktorý holduje alkoholu a tiež ju režíroval. Ocenenie venovala ľuďom, ktorí bojujú so závislosťou od alkoholu.

Komentáre ( 0)