Pravda o konci Teórie veľkého tresku: Za všetko môže hlavná hviezda

16. 01 2019 14:00 | jt
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku Foto: Warner Bros.

Dnes je už jasný skutočný dôvod zrušenia obľúbeného sitkomu.

Fanúšikov amerického sitkomu Teória veľkého tresku, ktorý môžete aj na Dajto sledovať každý pracovný deň popoludní, šokovala v lete minulého roka správa, že dvanásta séria seriálu, ktorá na jeseň odštartovala v USA, bude poslednou.

"Finálová séria spolu s poslednou epizódou prinesie epické ukončenie," povedala vtedy vo vyhlásení televízia CBS, štúdio Warner Bros. a autor seriálu Chuck Lorre.

Dnes je už ale jasný skutočný dôvod zrušenia seriálu. Hoci tvorcovia kultového sitkomu už boli blízko k podpisu zmlúv s ostatnými hercami na ďalšie série, definitívnu stopku dala hlavná hviezda Teórie - seriálový Sheldon, 45-ročný herec Jim Parsons.

Teória veľkého tresku
Foto: Warner Bros.
 

"K môjmu rozhodnutiu prispelo mnoho faktorov, ale žiaden z nich nie je zlý. Neexistuje žiadny negatívny dôvod prestať robiť Teóriu veľkého tresku. Dokázali sme ju točiť toľko rokov a určite by sme mohli aj naďalej, ale cítim, že treba skončiť v tom najlepšom. Osobne si myslím, že je na to v mojom živote ten správny čas. Ešte neviem, čo budem robiť ďalej. Nesmerujem k ničomu konkrétnemu. Som už v strednom veku a neviem, ako dlho by som ešte mohol nosiť tie tričká bez toho, aby som vyzeral absurdne. V istom zmysle je to vzrušujúce. Ako bude vyzerať ďalšia kapitola našich životov? Bude veľmi, veľmi smutné, keď sa to skončí, dokonca aj s vedomím, že som to tak chcel. Ľudia sú v poriadku, keď absolvujú štúdium, ale na konci promócie sú často slzy. Je ťažké povedať zbohom ľuďom, s ktorými ste pracovali tak dlho," prezradil predstaviteľ Sheldona pre americký týždenník Entertainment Weekly.

Sledujte Teóriu veľkého tresku - v pondelok až piatok o 14:40 na Dajto!

Komentáre ( 0)