Nie príliš lichotivý pohľad na Nicole Scherzinger: Zostarla o niekoľko rokov

18. 01 2019 17:00 | dg
Nicole Scherzinger v roku 2008
Nicole Scherzinger v roku 2008 Foto: Profimedia.sk

Na sexicu z Pussycat Dolls sa už veľmi nepodobá.

O sexy speváčke s havajsko-rusko-filipínskymi koreňmi možno niektorí ale len netušili, že vyštudovala operný spev, nakoniec však skončila pri popovej hudbe.

Nicole Scherzinger je roky snom mnohých mužov. Odkedy hviezdila v dievčenskej skupine Pussycat Dolls, sa po jej boku videli mnohí. Podarilo sa to ale iba niektorým.

V rokoch 2000 až 2004 tvorila pár so spevákom Nickom Hexumom, lídrom skupiny 311. Dvojica bola dokonca zasnúbená. Nakoniec však z toho zišlo.

V roku 2007 sa spoznala so šampiónom F1 Lewisom Hamiltonom. Ich sedemročný vzťah bol poriadne turbulentný. Niekoľkokrát boli spolu, potom boli niekoľkokrát od seba. Naposledy sa rozišli vo februári 2015.

Nicole Scherzinger a Lewis Hamilton na British Fashion Awards v decembri 2014
Foto: Profimedia.sk
 

Sama ale dlho nevydržala. V roku 2016 začala randiť s bulharským tenistom Grigorom Dimitrovom a s ním je až doteraz.

Grigor Dimitrov a Nicole Scherzinger
Foto: Profimedia.sk
 

Nicole sa vôbec netají tým, že sa plastickým chirurgom nevyhýba. Pod nôž si už ľahla niekoľkokrát. Na najnovších fotkách to však vyzerá tak, akoby zostarla o niekoľko rokov.

Štyridsaťročná kráska vystúpila vo štvrtok na Maybelline Fashion Show v rámci Berlínskeho týždňa módy. Zatiaľ čo modelky predvádzali dokonalý mejkap, ona prítomným hosťom zaspievala. Niečo však určite nebolo v poriadku s jej tvárou, pretože sa na sexicu z Pussycat Dolls už veľmi nepodobá. Asi je najvyšší čas prestať s vylepšovaniami.

Nicole Scherzinger na Maybelline Fashion Show v Berlíne
Foto: Profimedia.sk
 

Nicole Scherzinger na Maybelline Fashion Show v Berlíne
Foto: Profimedia.sk
 

Nicole Scherzinger na Maybelline Fashion Show v Berlíne
Foto: Profimedia.sk
 

Po pódiu sa prešla aj Adriana Lima (37), ktorá bola najdlhšie pôsobiacou modelkou spomedzi Victoria's Secrets. Minulý rok však dala sexy anjelom zbohom.

 

Komentáre ( 0)