Kardashianku podviedol partner. Najväčší šok je, s kým to urobil!

20. 02 2019 13:00 | zv
Kardashianky
Kardashianky Foto: Profimedia.sk

Rodinou Kardashianiek otriasol ďalší škandál.

Khloe Kardashian dala zbohom nevernému priateľovi a otcovi jej dieťaťa Tristanovi Thompsonovi. Hviezda NBA si ju opäť "pomýlil" s inou a najväčší šok bol, keď prišli na to, s kým ju tentoraz podviedol. Aférku mal s najlepšou kamarátkou Khloeinej sestry Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Portál TMZ zverejnil správu, že kým na Valentína bol Tristan s Khloe a ich dcérkou True, už v nedeľu si užíval na párty s Jordyn a strávil s ňou celú noc. Basketbalista to, ako inak, poprel, no jeho slovám už nikto neverí.

Tristan Thompson
Foto: Profimedia.sk
 

Netrvalo dlho a ozvali sa aj ľudia, ktorí o večierku Jordyn a Tristana vedia vraj viac: „Všetci tam pili, fajčili, zabávali sa, keď zrazu prišla inštrukcia, aby odložili telefón a nepoužívali ho." Nie je pritom nič nezvyčajné, že keď sa na párty objavia známi ľudia, tak vyžadujú, aby ich nenatáčali a nefotili.

„Hneď ako všetci odložili mobily, sa mali Jordyn a Tristan k sebe a v žiadnom prípade ich správanie nebolo kamarátske. Nevedeli od seba odtrhnúť ruky. Jordyn tam bol až do skorých ranných hodín, do 7.00," povedal zdroj portálu MailOnline.

Nikto nevie, či o tejto afére vedela aj Kylie Jenner a či bude naďalej Jordyn jej najlepšou kamarátkou.

Jordyn Woods
Foto: Profimedia.sk
 

Tristan nepodvádzal prvýkrát. Aférku už mal aj so striptérkou Lani Blair, a to tesne predtým, ako Khloé priviedla na svet ich dieťa. Kým vtedy mu odpustila, teraz už mu dala zbohom.

Paparazzi ju odfotili, ako si to namierila do štúdia Kanye Westa, kde sa nachádal a tam ho mala navždy vykopnúť zo svojho života. Sprevádzala ju tam jej sestra Kourtney.

Aj keď sa pred fotografmi usmievala, z celej tejto situácie je, pochopiteľne, zničená.

Khloe Kardashian
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)