Kolosálny škandál! Nicki Minaj vyšla na pódium a koncert v Bratislave zrušila

23. 02 2019 07:30 , článok bol aktualizovaný 24. 02 2019 15:32 | dg
Nicki Minaj
Nicki Minaj Foto: Instagram/nickiminaj

Raperka najprv niekoľko hodín meškala, koncert sa nakoniec nekonal.

Nicki Minaj pravdepodobne stratila všetkých (nielen) slovenských fanúšikov, ktorí si v piatok 22. februára chceli užiť jej koncert na vlastné oči. Svetoznáma americká raperka mala vystúpiť na zimnom štadióne Ondreja Nepelu, koncert však na poslednú chvíľu zrušila.

Najprv organizátori v podvečerných hodinách informovali návštevníkov o tom, že Nicki bude meškať a koncert Majka Spirita sa ruší. Ten mal vystúpiť ako predskokan. Kamióny s technikou sa mali zdržať na ceste z Mníchova, kde vystupovala vo štvrtok.

Koncert Nicki Minaj sa mal pôvodne začať o 19.00 h, presunuli ho však na 21.30 h, pódium ale nebolo dokončené. Organizátori koncertu však prítomným ľudí na štadióne oznámili, že raperka aj napriek tomu vystúpi. Nevedeli však, čo príde potom.

Nicki vyšla na pódium až 15 minút pred polnocou a povedala, že v priestoroch, v ktorých sa mal koncert konať, sa nedajú zrealizovať špeciálne efekty, z ktorých jej šou pozostáva. Fanúšikom sa ospravedlnila, niektorým dokonca podala ruky a odišla z pódia. 

„Produkcii bolo povedané, že elektrické rozvody v budove nepostačujú na to, aby zvládli zdvíhacie motory (ktoré neprenášajú len mňa popod pódium a takisto aj vysoko ponad pódium, ale prevážajú tiež naše rekvizity, tanečníkov, skupinu atď.). Po niekoľkých minútach by vypínač jednoducho odišiel,“ napísala Nicki Minaj v príspevku na Instagrame.

„Som strašne sklamaná. Slovensko, ľúbim vás a urobim všetko, čo bude v mojich silách, aby som sa k vám vrátila čo možno najskôr,“ dodala raperka. Otázne je, či sa jej fanúšikovia na jej koncert vrátia.

Nicki zrejme nezniesla množstvo negatívnych komentárov, ktoré sa pod príspevkom objavili, a tak ho vymazala zo sociálnej siete.

Oficálne vyjadrenie agentúry, ktorá koncert Nicki Minaj v Bratislave organizovala:

„Šou Nicki Minaj bola zrušená zo strany umelca. Agentúra XL promotion za takmer dvadsať rokov svojej existencie nezrušila ani jeden koncert. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandardy a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj. Uskutočnili sme množstvo veľkých svetových produkcií ako Rammstein, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Lenny Kravitz, Onerepublic a množstvo iných. Vstupenky sa budú preplácať v plnej výške.“

Komentáre ( 0)