Veľké stretnutie Kate a Meghan. Odborníčka odhalila ich vzťah

12. 03 2019 15:20 | zv
Vojvodkyne Kate a Meghan.
Vojvodkyne Kate a Meghan. Foto: Profimedia.sk

Sestry z nich zrejme nikdy nebudú.

V pondelok sa v Londýne konala slávnostná omša pri príležitosti 70. výročia Commonwealthu vo Westminsterskom opátstve. Omše sa každoročne zúčastňuje kráľovská rodina a tento rok si vznik voľného združenia Spojeného kráľovstva a jeho bývalých domínií a kolónií pripomenula aj ich nová členka, vojvodkyňa Meghan.

Médiá sa, ako inak, zameriavali na jej pokročilé tehotenstvo a to, ako jej to s bruškom náramne pristane. Druhou ostro sledovanou témou ale bolo jej stretnutie s vojvodkyňou Kate, s ktorou vraj nemajú práve vrúcny kamarátsky vzťah.

Za posledné obdobie sa o ich "ne"kamarátstve toho popísalo veľa. Zahraniční odborníci na reč tela si preto nenechali ujsť príležitosť zhodnotiť ich privítanie. My sme oslovili slovenskú odborníčku na neverbálnu komunikáciu Noru Laukovú.

Britain.jpg
 

Tá by ich vzťah podľa analýzy gest a mimiky určite nenazvala sesterským.

„Podľa fotografie je vidieť odstup tela vojvodkyne Kate. Objatie len v hornej časti tela, vyššia miera vzdialenosti nôh a rúk do neuzatvorenej polohy (vzájomne od svojich teritórií) prezrádza, že obe dámy majú síce k sebe rešpekt, avšak u oboch je zrejmá nízka miera emočnej blízkosti. U vojvodkyne Kate je telo viac napnuté smerom vzad, čo vyjadruje odstup. U vojvodkyne Meghan je na tvári v rámci mimiky vidieť len práca s profesionálnou emóciou. Je možné konštatovať, že prejavovanie vzájomných úprimných emócií je skôr prejavom viac povrchnejších emócií z oboch strán, i keď akceptujúcich," prezradila nám odborníčka Nora Lauková.

Komentáre ( 0)