Dcéra Michaela Jacksona si vraj chcela siahnuť na život

16. 03 2019 21:29 | nt
Paris Jackson
Paris Jackson Foto: Profimedia.sk

Nešlo by o jej prvý pokus. Paris prekvapila reakciou.

Dcéru kráľa popu Paris Jackson mali hospitalizovať v nemocnici. Mladé dievča si vraj chcelo siahnuť na život. Zdroj z rodiny Jacksonovcov potvrdil, že sa Michaelova dcéra zrútila pre dokument Leaving Neverland. Dokument zachytáva výpovede dvoch mladých mužov, ktorých mal Jackson ako deti sexuálne zneužívať. Informuje portál TMZ.com.

Políciu údajne privolali do Parisinho domu o pol ôsmej ráno. Spevákova dcéra si mala podrezať zápästia. Teraz je vraj v stabilizovanom stave.

Je však možné, že ide o poplašnú správu. Paris si totiž na Instagrame zverejnila story, v ktorej tvrdí, že chilluje ako Bob Dylan, čím zrejme chcela dať všetkým najavo, že je v poriadku. Predtým zase fanúšikom ukázala, aká je šťastná s priateľom, a to ich pred pár dňami zachytili fotografi pri hádke v bare a na ulici.

Paris a Glann
Foto: Profimedia.sk
 

Paris síce kontroverzný dokument nevidela, ale podľa blízkych zdrojov ju ničia reakcie okolia. Stále verí v otcovu nevinu a mrzelo ju aj to, ako zareagovali niektoré rádiá či iné firmy, ktoré sa rozhodli prestať hrať hudbu kráľa popu.

Nie je to prvýkrát, čo by sa Paris pokúsila o samovraždu. Stalo sa tak v roku 2013, následne potom podstúpila terapiu.

 

Komentáre ( 0)