Móda z Českého leva: Tieto róby mali radšej zostať v skrini

25. 03 2019 13:30 | zv
Móds z Českého leva 2019
Móds z Českého leva 2019 Foto: Profimedia.sk
Vanda Janda
Rozálie Havelková
Rozálie Havelková

Pozrite si snímky z červeného koberca.

Snímka Všetko bude si z tohtoročného udeľovania cien Český lev odniesla v sobotu v Prahe šesť sošiek, medzi inými v kategórii najlepšia réžia, film i scenár. Najlepšou herečkou v hlavnej úlohe sa stala Jenovéfa Boková, najlepším hercom Karel Dobrý.

Film Všetko bude bodoval tiež v kategórii vedľajších hereckých výkonov. "Chcela som si pripraviť ďakovnú reč, ale bála som sa, že by som to mohla zakríknuť," povedala Eliška Křenková, ktorá si z Českých levov odniesla sošku vôbec prvýkrát.

Najlepším dramatickým televíznym seriálom minulého roku bol podľa akademikov počin režiséra Petra Zelenku Dabing Street a v kategórii televízny film a minisérie sa radovali tvorcovia Dukly 61.

Ocenenie za mimoriadny prínos českej kinematografii dostala režisérka Věra Plívová-Šimková. Diváci si môžu pamätať jej snímky Krakonoš a lyžníci, Páni kluci alebo Lišáci, Myšáci a Šibeničák. 

Červený koberec

Okrem udeľovania filmových cien sa, ako to už býva, všetci sústredili aj na červený koberec. Prítomné dámy si dali záležať a na slávnostný večer sa poriadne nahodili. Nie každej to ale vyšlo.

Pozrite si outfity, ktoré ohúrili, ale aj naopak sklamali. Ktoré to boli, už necháme na osobnom vkuse každého z nás.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)