Lukratívna ponuka od Alžbety II.: Kráľovná hľadá manažéra sociálnych sietí

20. 05 2019 19:00 | dg
profimedia-0434493908.jpg
 

Budúci zamestnanec britskej kráľovskej rodiny sa môže tešiť na niekoľko benefitov.

Miluješ britskú kráľovskú rodinu a máš sociálne siete v malíčku? Táto správa sa týka práve teba! - Znie to ako pracovná ponuka? Správne.

Kráľovná Alžbeta II. hľadá človeka, ktorý by mal na starosti kráľovskú komunikáciu. Manažér sociálnych sietí by mal podľa ponuky zverejnenej na zozname voľných pracovných miest nájsť nové spôsoby, ako "udržať prítomnosť kráľovnej v očiach verejnosti ako aj na svetovej scéne".

Jeho úlohou bude nielen prispievať na sociálne siete, ale tiež písať články a zúčastňovať sa na oficiálnych návštevách. Pracovná doba manažéra sociálnych sietí bude od pondelka do piatku (37,5 hodín týždenne).

Platovo sa nový človek v "malom tíme odborníkov na sociálne siete" nebude mať vôbec zle. Prilepší si ročne približne o 30 000 libier (viac než 34-tisíc eur), čo znamená, že mesačne mu na účet pribudne viac ako 2 800 eur. Výška platu závisí, pochopiteľne, od skúseností.

Budúci zamestnanec britskej kráľovskej rodiny sa môže tešiť na niekoľko benefitov. Balíček výhod bude zahŕňať 33 dní dovolenky (vrátane štátnych sviatkov), obedy zadarmo a takisto prístup k ďalšiemu vzdelávaniu v rámci profesionálneho rozvoja.

O pracovnú pozíciu sa možno uchádzať do stredy 22. mája.

Komentáre ( 0)