Vyhrajte dovolenku vo Villa Santa Maria v Chorvátsku

07. 08 2015 07:00 |
Súťaž o pobyt v Chorvátsku
Súťaž o pobyt v Chorvátsku
Súťaž o pobyt v Chorvátsku
Súťaž o pobyt v Chorvátsku
Súťaž o pobyt v Chorvátsku

Užite si more, slnečné lúče a krásnu prírodu Národného parku Paklenica.

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu.

Súťažná otázka: Ako sa volá pohorie, ktorého súčasťou je Národný park Paklenica? Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí vo štvrtok, 13. augusta.

Súťaž o pobyt v Chorvátsku
 


Ešte stále je čas na letný relax pri Jadrane! Ak ste ešte stále neboli na svojej vytúženej dovolenke, prihláste sa do súťaže a možno sa šťastena usmeje na vás.

Villa Santa Maria v slnečnom Chorvátsku vás nikdy nesklame - nájdete tu čisté more, krásnu prírodu, pekné kamienkové pláže, príjemnú klímu a nádhernú panorámu nádherného parku. To všetko nájdete na krásnej Paklenickej riviére, ktorá vás svojou oddychovou dovolenkovou atmosférou určite očarí!

Súťaž o pobyt v Chorvátsku
 


Výhra zahŕňa:
 - 7-dňový pobyt (6 nocí) pre 2 osoby
 - ubytovanie v izbe
 - 6 x servírované raňajky
 - 2 x grilované špeciality na večeru
 - 4 x servírovaná večera - výber domácej dalmáckej kuchyne
 - termín pobytu v období od 15.8.2015 do 7.9.2015

Villa Santa Maria sa nachádza v prekrásnom prostredí Paklenickej riviéry, kde sú pláže s modrou vlajkou. V blízkosti vily sa nachádza Národný park Paklenica vhodný na menšie túry a návštevu jaskyne. Nachádza sa v tichom prostredí, avšak za 10 minút (350 m) pešo ste na pláži alebo v centre diania.

Súťaž o pobyt v Chorvátsku
 


Ubytovanie:
 - útulne zariadené izby: k dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby. V izbe sa nachádza kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.
 - apartmány pre 4 osoby + za doplatok 2 prístelky: apartmán pozostáva z dvoch spální, obývačky, kuchyne, chodby, kúpeľne a terasy (pre rezerváciu apartmánu je potrebné zakúpiť 4 kupóny)
 - prístelky sú vhodné len pre deti
 - celková kapacita do 15 osôb,
 - čarovnú atmosféru vytvára posedenie na terase s výhľadom na šíre more

Stravovanie:

 - Polpenzia: raňajky, večera
 - 2 x za pobyt večera: grilované špecialitky
 - ďalšie večere: výber domácej dalmáckej kuchyne: grilované steaky, pečené mäsko, pasta, šalátiky, ovocie či pašský syr či všade známa dalmátska prošuto šunka

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */