Vyhrajte kompenzačnú pomôcku Vystri sa!

14. 08 2015 13:17 |
Súťaž, Vystri sa!
Súťaž, Vystri sa!

Medzinárodne patentovaný vynález pre správne držanie tela a skvelú prevenciu i pomoc pri bolestiach chrbtového aparátu.

Vyhrajte kompenzačnú pomôcku Vystri sa!® - medzinárodne patentovaný vynález pre správne držanie tela a skvelú prevenciu i pomoc pri bolestiach chrbtového aparátu. Až štyria z vás sa budú tešiť z toho, že ich už nič nebolí!

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 4 hlavné ceny.

Súťažná otázka je: Ako sa nazýva vybočenie alebo vychýlenie chrbtice do strán? Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí vo štvrtok, 20. augusta. Veľa šťastia!

Bolesti chrbta a chybnému držaniu tela je koniec!

Súťaž, Vystri sa!
 


Kompenzačná pomôcka Vystri sa!®, ktorá je jednoduchým receptom na bolesť chrbta aj nesprávne držanie tela. Vynález bol medzinárodne patentovaný a vyrába aj na Slovensku. Skvele poslúži ako prevencia proti nesprávnemu držaniu tela ako vašim deťom, tak aj vám. Pomáha aj pri skolióze, kyfóze a iných poruchách chrbtového svalstva. Stačí ho nosiť 2 až 4 X denne 20 minút, a o tom, že vás niekedy bolel chrbát, nebudete za 6 mesiacov ani vedieť.

Výhra zahŕňa: Exkluzívne darčekové balenie kompenzačnej pomôcky Vystri sa!® spolu sú v súťaži štyri hlavné ceny, žrebujeme štyroch výhercov!!!

Súťaž, Vystri sa!
 


Čo je to Vystri sa!®:
 - mechanická pomôcka pre dokonalé držanie tela
 - zmierňuje bolesti chrbta, posilňuje brušné svalstvo
 - ideálna prevencia a liečba chybného držania tela
 - na bežné nosenie, aj do kancelárie
 - slovenský produkt
 - ručne šitá mechanická pomôcka najvyššej kvality
 - dodá atraktívny a vzpriamený štýl chôdze
 - testované a overené vedcami
 - odporúčané zdravotníckymi potrebami aj lekárňami

Ako sa Vystri sa! ® používa a ako funguje?
Pomôcku na chrbát nasadíte veľmi jednoducho, môžete ju nosiť aj cez oblečenie. Pracuje na základe mechanického zaťaženia. Mechanoreceptory kože vysielajú signály do kĺbov, ktoré reagujú upravením chybného držania tela. Po pol roku pravidelného nosenia už pre vás vzpriamená chôdza a sedenie budú samozrejmosťou.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)