Vyhrajte 10 permanentiek a tričiek na rockový festival Terchovský budzogáň

21. 08 2015 06:00 |
Súťaž: Terchovský budzogáň
Súťaž: Terchovský budzogáň
Súťaž: Terchovský budzogáň
Súťaž: Terchovský budzogáň
Súťaž: Terchovský budzogáň

A rockujte celé tri dni naplno bez prestávky!

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 5 hlavných cien po 2 permanentky a tričká.

Súťažná otázka: Uveďte meno známeho zbojníka, ktorý sa narodil v Terchovej? Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí vo štvrtok, 27.augusta.

Dvanásty ročník festivalu Terchovský budzogáň sa po ročnej pauze opäť usadí pod Rozsutcom na celé tri dni od 28.8. - 30.8.2015, aby udrel poriadne tvrdo a na celé tri dni. Posledný augustový víkend sa návštevníci festivalu dočkajú hlavne silného a ako vždy výhradne rockového zoznamu účinkujúcich.

Viac info o podujatí nájdete TU: www.budzogan.sk


Výhra zahŕňa:

 - každý výherca získa 2 permanentky na tri dni na Terchovský budzogáň a 2 tričká s motívom Terchovského budzogáňu
 - spolu je v hre 10 permanentiek a 10 tričiek
 - žrebujeme 5 výhercov
 - termín 28.8. - 30.8.2015

Terchovský budzogáň

Na pódiu vystúpia slovenské, české a zahraničné rockové hviezdy.

Zahraničné kapely: HAMMERFALL (SE), DESTRUCTION (DE), KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (DE), BATTLE BEAST (FIN), PAPILAR (PL)

Slovenské kapely:
HORKÝŽE SLÍŽE, SLOBODNÁ EURÓPA, THE PARANOID, INEKAFE, DORIAN GRAY, ARZÉN, KONFLIKT, ZÓNA A, MAD FREQUENCY, CALIBER X, EVERLONG, EX PULSE, THE LAMPIONS, STORMCLEAR, RUST2DUST, EUFORY, WASTED STRINGS

České kapely: TOTÁLNÍ NASAZENÍ, ŠKWOR, DOGA, THE SNUFF

Súťaž: Terchovský budzogáň
 


Novinkou je tretí deň festivalu, ktorý bol po minulé ročníky bonusový a dojazdový. Tento rok bude nedeľa plnohodnotným dňom a rozšíri tak počet koncertných hodín na 22. Pribudne nočná rocková nakladačka - rocková party Rockovej republiky pre všetkých, ktorí nechcú ísť po koncertoch spať. Bude to dôstojná a dôkladne tvrdá rocková rozlúčka so slovenským festivalovým letom 2015.

Súťaž: Terchovský budzogáň
 


Terchová je obec na severe Slovenska v okrese Žilina. Svojou geografickou polohou je známa ako turistické centrum Malej Fatry a kultúrna oblasť žilinského regiónu s pravidelnými podujatiami. Amfiteáter Nad Bôrami v Terchovej sa stal v roku 2007 miestom rockového festivalu Terchovský budzogáň. Z roka na rok sa festival rozrastal a prinášal pod Rozsutec jeden z najrockovejších hudobných festivalov na Slovensku. Na pódiu v Terchovej už vystúpili také kapely ako Sunrise Avenue, The Offspring, Helloween, Annihilator, Arch Enemy, Manticora, Elán, Olympic či Kabát. Po ročnej prestávke festival Terchovský budzogáň pokračuje. Niektorí headlineri zažijú na festivale premiéru, iní sa po prestávke s nadšením a radi do Terchovej vrátia.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */