Vyhrajte jazdy na motokárach v motokárovej hale Motokáry Tatry

11. 09 2015 06:00 |
Motokáry Tatry
Motokáry Tatry
Motokáry Tatry
Motokáry Tatry
Motokáry Tatry

A užite si adrenalínovú zábavu s priateľmi pod Tatramirýchlu jazdu na super motokárovom okruhu.

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 2 hlavné ceny.

Súťažná otázka: Uveďte povinné vybavenie vodiča, ktoré je potrebné pri jazde na motokáre. Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí vo štvrtok, 17.septembra!

Motokáry Tatry
 


Rozdajte si to s priateľmi na motokárovom okruhu v Tatrách!

Skvelá ponuka pre spestrenie dovolenky v Tatrách pri upršanom počasí! Vyberte sa s priateľmi do Svitu a užite si adrenalín na kolesách, ktorý vám rozpumpuje krv v každej zákrute či na vzrušujúcich technických úsekoch počas motokárovej jazdy na okruhu v krytej hale Motokáry Tatry. Ak túžite zistiť, ako sa pomaly zvyšuje dávka adrenalínu v krvi, ako vás dokáže nadchnúť rýchlosť alebo otestovať si svoju obratnosť v manévrovaní za volantom, tak určite neváhajte a príďte si zajazdiť na motokárový okruh pod Tatrami.

Výhra zahŕňa: kredit na jazdy na motokárach a konzumné vo výške 100 € podľa výberu výhercu - žrebujeme 2 výhercov!!!

Motokáry Tatry
 


Motokáry Tatry

Motokárovú halu nájdete pod Tatrami v centre mesta Svit. Dĺžka dráhy je 230 metrov pri šírke dráhy od 3,5 metra až do 5,5 metra. Na trati je možné dosiahnuť priemernú rýchlosť nad 30 km/hod. Striedavé technické úseky s rovinkou Vám zaručene splnia Vaše očakávania. V našom motokárovom parku máme motokáry s motorom Honda GX 200 (s výkonom 6,5 HP) a Honda GX 270 (s výkonom 9 HP). Aby ste si mohli vychutnať pocit z jazdy na 9 koňovej motokáre, musíte splniť časový limit na 6,5 koňovej.

Prevádzkové a bezpečnostné pokyny si môžete prečítať na web stránke Motokáry Tatry

Posedenie

Príjemné posedenie nájdete v bare priamo vedľa motokárovej dráhy. Bar je vybavený alkoholickými aj nealkoholickými nápojmi. Bar je vedený ako nefajčiarsky, fajčiari si môžu vychutnať svoju cigaretku pred vstupom do baru.

Firemné akcie

Spoločnosti si tu môžu zorganizovať i firemné akcie na objednávku s uzavretou spoločnosťou. Všetko záleží len na Vás ako si to budete priať.

Viac podrobností nájdete TU

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */