Vyhrajte nezabudnuteľnú dovolenku v Horskom hoteli Popradské Pleso

06. 11 2015 12:00 |
Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku!

Vyhrajte nezabudnuteľnú dovolenku v Horskom hoteli Popradské Pleso pod tatranskými štítmi. Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu.

Súťažná otázka: Uveďte názov tatranskej doliny, v ktorej sa nachádza Horský hotel Popradské Pleso? Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí 12.novembra. Veľa šťastia!

Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
 


Neodolateľná dovolenka v lone prírody


Uniknite pred realitou všedných dní plných povinností a stresu vysoko do hôr, kde vás nebude nikto a nič rušiť! V nádhernom prostredí Mengusovskej doliny vo výške 1500 m n. m. na vás čaká oddych v obľúbenom Horskom hoteli Popradské Pleso s nádherným upokojujúcim výhľadom na okolité kopce či na tyrkysové Popradské pleso.

Útulný hotel na brehu Popradského plesa - vaša najoriginálnejšie dovolenka.

Súťaž, Horský hotel Popradské Pleso
 


Výhra zahŕňa:


- pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) v standard alebo superior izbe v Horskom hoteli Popradské Pleso
- 2x plná penzia (obed možný aj formou balíčka)
- 1x transfer do hotela a z hotela na parkovisko a zastávku TEŽ Popradské Pleso
- víkendový príplatok
- platnosť výhry až do 12.6.2016!

Horský hotel Popradské Pleso

Je situovaný v malebnom prostredí Mengusovskej doliny vo Vysokých Tatrách, na brehu Popradského plesa, v blízkosti Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1 494 m n.m.. K dispozícii je okrem ubytovania aj reštaurácia so samoobsluhou, Slovenská izba a bar, aj spoločenská miestnosť s TV a videom, recepcia s predajom suvenírov, pohľadníc, zmenáreň, šatňa - lyžiareň, exteriérová terasa, herňa - stolný futbal a biliard, telefón, kopírovacie služby, internet, ozdravovacie pobyty (alergie, zápaly, astmy), školenia, semináre.

Popradské pleso leží priamo na trase Tatranskej magistrály a zo Štrbského Plesa je vzdialené 60 min. pohodlnej pešej chôdze. Je východiskom pre všetky významnejšie pešie vysokohorské túry (Rysy, Kôprovský štít, Ostrva a i.) vo Vysokých Tatrách. Pri Popradskom plese sa nachádza symbolický cintorín obetí Vysokých Tatier.

Lyžiari do tejto oblasti chodia do mája pre trvajúce dobré lyžiarske podmienky, najmä pre náročné a extrémne lyžovanie, ako aj pre skialpinizmus. Bežecké lyžovanie v zimných mesiacoch je samozrejmosťou.

Popradské Pleso je obľúbeným cieľom cyklistov a východiskom pre horských cyklistov. Okrem miestnej ponuky je v blízkom okolí možnosť využitia širokej palety ďalších služieb ako konské záprahy, lietanie na rogale a závesných padákoch, kúpanie, jaskyne a pod.

Pozn.: Horský hotel Popradské Pleso je vysokohorským zariadením určeným predovšetkým milovníkom prírody, turistom, lyžiarom alebo na pokojný relax v horách. Je jedinečný svojou polohou, ale práve vzhľadom na jeho lokalitu, nejde o luxusný hotel mestského typu. Je treba s tým počítať a veľmi náročným klientom preto odporúčame skôr luxusné hotely v blízkom okolí.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)