Vyhrajte poznávací zájazd do veľkonočného Salzburgu od CK PRIMA TRAVEL

30. 11 2015 07:00 |
Súťaž s CK Prima travel
Súťaž s CK Prima travel

Spoznajte bohatú históriu a súčasnosť Salzburgu, navštívte jednu z najkrajších dediniek sveta Hallstatt a čarokrásne jazero Wolfgangsee...

Spoznajte bohatú históriu a súčasnosť Salzburgu, navštívte jednu z najkrajších dediniek sveta Hallstatt a čarokrásne jazero Wolfgangsee, súťažte a jeden z vás vyhrá poznávací zájazd do veľkonočného Salzburgu s plavbou po jazere Wolfgangsee pre 2 osoby od CK PRIMA TRAVEL v hodnote 338 €.

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu. Súťažná otázka: Ktorý slávny hudobný skladateľ sa narodil v Salzburgu? Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí 3.decembra!

Súťaž s CK Prima travel
 


Navštívte čarovné zákutia Rakúska!


Máte chuť zažiť naozaj nádhernú romantickú Veľkú noc v Rakúsku? Žiadne oblievanie a šibanie, ukrývanie sa pred kúpačmi! Máme pre vás skvelý tip - veľkonočnú prehliadku Salzburgu, Hallstattu a jazera Wolfgangsee spolu s CK PRIMA TRAVEL! Prejdite sa miestami, kde kedysi pôsobil aj slávny hudobný skladateľ! Uchváti vás tiež veľkonočná atmosféra romantickej dedinky Hallstatt, ohúri vás veľkonočný zážitok v Salzburgu a najkrajšie jazero a prírodu v Rakúsku nájdete počas plavby na jazere Wolfgangsee.

Motto CK PRIMA TRAVEL: Cestovanie je snáď najobľúbenejší spôsob, ako rozšíriť svoje obzory a dovoliť životu, novým miestam a novým ľuďom, aby nás niečo nové o nás samých naučili.

Výhra zahŕňa:
 - 2-dňový poznávací zájazd do veľkonočného Salzburgu s plavbou po jazere Wolfgangsee pre 2 osoby v celkovej hodnote 338 €
 - doprava luxusným autobusom
 - sprievodca počas celého zájazdu
 - prehliadka Hallstattu a Salzburgu
 - ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
 - poistenie insolventnosti CK
Podrobný program zájazdu si môžete pozrieť na webovej stránke CK PRIMA TRAVEL.

Termín zájazdu:
27.3.2016 - 28.3.2016

Nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava

V cene výhry nie je zahrnuté:
 - poplatok za nástupné miesto - 8 €, Bratislava bez poplatku
 - komplexné cestovné poistenie - možnosť zabezpečiť v CK
 - spiatočná miestenka - 7 €/osoba
 - príplatok za jednolôžkovú izbu - 25 €/noc
 - vstupy do pamiatok, plavba po jazere

Súťaž s CK Prima travel
 


CK PRIMA TRAVEL


Sme tam, kde sa niečo deje...
Navštívite s nami atraktívne miesta cestovného ruchu počas konania miestnych slávností, výstav a festivalov... Spoznajte zaujímavé miestne zvyky, tradície,kultúru a nudiť sa určite nebudete :)

Vždy niečo nové...
Snažíme sa Vám prinášať stále niečo nové, aby ste mali čo najviac možností spoznávať nespoznané, známe a neznáme miesta, zájazdy priebežne pridávame a pripravujeme.

Práca, ktorá nás baví...
Naša práca je našou záľubou a sme radi, keď Vašou záľubou je naša výsledná práca.

Výhodné akcie...
Počas celého roka Vám ponúkame výrazné zľavy, aby ste mali možnosť cestovať za čo najprijateľnejšie ceny.

Všetky Vaše nápady, pripomienky a slová vďaky nás neustále posúvajú ďalej a dodávajú energiu k tomu, aby sme Vám prinášali stále nové a lepšie zájazdy.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */