Vyhrajte sadu reprezentačných kníh o Slovensku a bestseller od ZaMenej.sk

04. 12 2015 14:30 |
Súťaž
Súťaž

Darčeky pod stromček pre najbližších budete mať vyriešené :-)

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 2 hlavné ceny. Súťažná otázka: Kto vynašiel kníhtlač?  Svoje odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí 10.decembra!

Súťažte s nami a dvoch z vás odmeníme zaujímavým balíkom kníh, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych či zahraničných hostí alebo si doplniť knižnicu. Balík kníh od zľavového portálu ZaMenej.sk poteší každého a isto si medzi nimi nájdete aj niektorú pre seba.

Výhra zahŕňa:

 - žrebujeme 2 výhercov
 - každý výherca vyhrá balík knižných titulov od ZaMenej.sk

Výherný balík kníh sa skladá z:

 - 5 reprezentačných kníh o Slovensku:
Kráľovské mestá
Stopy kráľov
Liečivé vody a kúpele na Slovensku
Zrkadlenie
Verš v básni Európa
knižný bestseller:
Zoé Shepadová - Nestíham alebo ťažký život štátnej úradníčky

Súťaž
 


Zoe Shepardová - Nestíham alebo ťažký život štátnej úradníčky

 - niekoľkonásobný bestseller
 - vtipné a ľahké čítanie
 - možný osobný odber v centre Bratislavy v ZaMenej.sk

Po rokoch vysokoškolského štúdia sa autorka knihy, Zoé Shepardová, zamestná na radnici v provinčnom francúzskom meste a rýchlo vytriezvie. Ocitne sa na mieste, kde sa neschopnosť šéfov strieda s podlizovaním zamestnancov. Dni trávi na nezmyselných poradách a zbytočných mítingoch, no a na prácu, ktorú má hotovú za dve hodiny, dostáva dva týždne. Najväčším problémom je, ako čím skôr zmiznúť z práce a ak ste v nej, ako zabiť čas. Ešteže existujú uvítacie, rozlúčkové, či narodeninové oslavy. Nikto však pravý stav neprizná a tak sa všetci predbiehajú v predstieraní ako nič ne-stí-hajú a ako sú úplne zavalení prácou. Jedinou obranou tak pre Zoé zostáva irónia, ktorá jej pomáha prekonávať nekonečnú reťaz nekompetentnosti a pokrytectva, s ktorou sa stretáva. Je to totiž ešte horší svet, ako si viete predstaviť!

Reprezentačné knihy o Slovensku:

 - kvalitné spracovanie
 - bohaté obrázkové spracovanie
 - sprievodné texty v cudzom jazyku
 - vydavateľstvo Media Svatava
 - knihy nie sú dostupné v predajniach kníh
 - ideálny darček na Vianoce
 - možný osobný odber v centre Bratislavy v ZaMenej.sk

Súťaž
 


KRÁĽOVSKÉ  MESTÁ

Obrazová publikácia o Uhorských kráľovských mestách na Slovensku. Obrazovú časť tvoria súčasní fotografi, staré pohľadnice a veduty. Krátky sprievodný text v slovenčine, angličtine a nemčine. Rok vydania 2004.

STOPY KRÁĽOV

Obrazová publikácia slovenských kráľovských hradov na vedutách z 19. storočia a fotografiách súčasných slovenských fotografov. Krátke sprievodné texty (Bohuslav Piatko) sú v slovenčine, angličtine a nemčine. Rok vydania 2003.

LIEČIVÉ VODY A KÚPELE NA SLOVENSKU

Publikácia krátkym sprievodným slovom a bohatým obrazovým materiálom predstavuje súčasnú i minulú (na starých pohľadniciach) podobu slovenských kúpeľov. Texty sú v slovenčine,  angličtine a nemčine. Rok vydania 2008.

Hana Beranová: ZRKADLENIE

Obrazovo-slovná výpravná publikácia vytvorená na základe rozhlasovej relácie Zrkadlenie. Obrazová časť profily autorov, ich rodísk a umeleckých prezentácií, slovné profily hercov, výtvarníkov, spisovateľov a hudobníkov napísala autorka na základe svojich rozhovorov s umelcami. Rok vydania 2000.

SLOVENSKO – VERŠ V BÁSNI EURÓPA

Foto: Ladislav Struhár, text: Bohuslav Piatko

Reprezentačná obrazová publikácie a o prírodných, historických a kultúrnych krásach Slovenska. Krátke (aj poetické) texty v slovenčine a angličtine. Rok vydania 2005.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */