Vyhrajte wellness-lyžiarsky relax v RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a v PARK SNOW Donovaly

11. 12 2015 10:00 |
RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly

Oddychujte, športujte a užite si dovolenku na horách!

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu. Súťažná otázka: Koľko kilometrov lyžiarskych tratí ponúka stredisko PARK SNOW Donovaly? Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí 17.decembra.

Zabávajte sa snehu v obľúbenom lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly celé tri dni tak, ako sa vám páči a relaxujte telo i ducha v saunovom svete špičkového RESIDENCE HOTEL & CLUB**** Donovaly! Očarí vás nádherná horská príroda, ktorá je nevyčerpateľným zdrojom zimných aktivít a uspokojí vás vysoká kvalita ponúkaných služieb. Donovaly sú obľúbeným lyžiarskym strediskom návštevníkov a hotel je situovaný len 250 m od zjazdoviek. Lyžiarske centrum Park Snow Donovaly ponúka 18 lyžiarskych zjazdoviek, pričom mnohé z nich sú umelo zasnežované.

RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
 


Výhra zahŕňa:

3-dňový skipas do PARK SNOW Donovaly pre 2 osoby
3-dňový pobyt v RESIDENCE HOTEL & CLUB**** Donovaly pre 2 osoby
2 x ubytovanie v moderných izbách
2 x raňajky
vstup do saunového sveta
parkovanie a wifi
platnosť skipasov je do ukončenia zimnej lyžiarskej sezóny 2015/2016
platnosť pobytu je od 6.1.2016 do 20.12.2016

RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
 


Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly!

Objavte skutočné dobrodružstvo zimnej zábavy na snehu v PARK SNOW Donovaly. Príďte sa zabaviť a odreagovať a doprajte sebe i druhým plnú dávku radosti, dobrodružstva a adrenalínu. Zoberte svojich kamarátov, kolegov či deti a príďte sa spolu poriadne vyblázniť na krásnej bielej perine.

RESIDENCE HOTEL & CLUB**** a PARK SNOW Donovaly
 


Lyžovačka na Vianoce len za 10€!


Aj tohtoročný začiatok lyžiarskej sezóny 2015/2016 sa na Donovaloch bude niesť v duchu nízkych cien skipasov. Až do 25. decembra 2015 je možné na Donovaloch lyžovať len za 10€ pri kúpe 7-hodinového skipasu.

Lyžujte celú sezónu hoci aj každý deň len za 200€!


Zakúpte si celosezónny skipas a brázdite zjazdovky na Donovaloch hoci aj každý deň!

Na Donovaloch lyžujú zadarmo deti až do 8 rokov!

Takmer vo všetkých lyžiarskych strediskách na Slovensku si lyžovačku užívajú deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby s platným lyžiarskym lístkom zadarmo. Túto tradíciu však na Donovaloch tento rok rušíme a pre pobytových hostí, najmä rodiny s deťmi zavádzame možnosť získať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku života!

Ďalšie výhody a zľavy si môžete pozrieť na webovej stránke PARK SNOW Donovaly.

Najväčší detský FUN PARK v strednej Európe

Detský FUNPARK na Donovaloch sa nachádza v časti Mistríky, v najvhodnejšej lokalite pre výučbu lyžovania - a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová hoľa a Záhradište. Je druhým najväčším detským parkom svojho druhu v Európe. Vo FUN PARKU je k dispozícii 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré začínajú sú posuvné pásy najväčším pomocníkom.

Každý deň o 12.00 sa koná jedinečná "Show na snehu" s množstvom hier, zábavy a jazda v snežnom vláčiku. Tešia sa na vás aj maskoti Dodo a Lulu.

Viac informácií nájdete TU

Komentáre ( 0)