Vyhrajte vo Vianočno-Silvestrovskej súťaži krásne ceny

18. 12 2015 08:30 |
Súťaž
Súťaž Foto: zlavy.markiza.sk

Tešte sa z darčekov pod silvestrovským stromčekom!

Vyhrať je jednoduché, stačí odpovedať na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o 7 cien. Súťažná otázka: Vymenujte aspoň 3 členov Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania SAPKN. Vaše odpovede posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU Súťaž končí 30.decembra. Veľa šťastia!

Súťažte s nami a siedmich z vás odmeníme zaujímavými výhrami, ktoré vás potešia na konci roka. Ceny do súťaže venovali členovia SAPKN.sk - zľavové portály ZaMenej.sk, SetriZa3.sk, CenyNaDne.sk a ZlavoDom.sk, kde isto nájdete množstvo tipov na vianočné darčeky aj na poslednú chvíľu, tipy na prežitie Silvestra či zimných prázdnin!

Súťaž
Foto: zlavy.markiza.sk
 


Súťažíte o tieto ceny:

1.cena - Pobyt na 3 dni v Penzióne AJA v Ždiari pre 2 osoby od ZaMenej.sk

2.cena - Pobyt na 6 dní v hoteli Lesana*** v Tatranskej Lomnici pre 2 osoby od CenyNaDne.sk

3.cena - Tablet Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G od ZlavoDom.sk

4.cena - Kredit vo výške 50 € na nákup na ZaMenej.sk

5.cena - Kredit vo výške 50 € na nákup na CenyNaDne.sk

6.cena - Kredit vo výške 30 € na nákup na ZlavoDom.sk

7.cena - Kredit vo výške 30 € na nákup na SetriZa3.sk

SAPKN - Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania

Asociácia vznikla za účelom posilnenia a zabezpečenia trhu kolektívneho nakupovania na Slovensku, skvalitnenia ponúkaných služieb i produktov a zároveň utuženia dôvery zákazníka voči portálom kolektívneho nakupovania. Má za úlohu rozvíjať tento segment trhu a chrániť spotrebiteľa. Združuje podstatnú časť slovenských portálov kolektívneho nakupovania a predstavuje výber tých hráčov trhu, ktorí majú záujem riešiť nielen vlastné interné záležitosti, ale chcú sa podieľať aj na spoločnom riešení všetkého, čo súvisí s týmto segmentom.

Reportovaním prevádzok, ktoré neposkytujú svoje služby či tovar v dostatočnej kvalite, asociácia postupne eliminuje nekvalitné a neseriózne firmy. Zároveň do svojich radov prijíma iba tie portály, ktoré spĺňajú podmienky vstupu, čo pre zákazníka znamená bezpečnejší nákup u overeného portálu.

Hlavným cieľom SAPKN je ochrana toho najcennejšieho, čo portály hromadného nakupovania majú - svojich spotrebiteľov. Do SAPKN sú prijímané výhradne portály, ktoré spĺňajú prísne podmienky pre vstup, čím sa značne eliminuje riziko vstupu neseriózneho portálu kolektívneho nakupovania. Všetci členovia SAPKN sa zároveň zaviazali dodržiavať náš etický kódex.

Súťaž
Foto: zlavy.markiza.sk
 


ZaMenej.sk


ZaMenej.sk je prvým slovenským portálom kolektívneho nakupovania. Od začiatku patrí medzi najväčších a najskúsenejších hráčov na trhu s množstvom zaujímavých ponúk pre celé Slovensko, kvalitným zákazníckym servisom (telefonickým, mailovým i formou chat-u) a profesionálnym prístupom k obchodným partnerom.

ZaMenej.sk bolo založené 23.6. 2010, prvá ponuka zákazníkom bola zverejnená 13.8.2010. Portál dodnes predal viac ako pol milióna kupónov a bol iniciátorom založenia asociácie.

ZlavoDom.sk

ZlavoDom.sk, ako jeden z prvých portálov kolektívneho nakupovania na Slovensku, patrí medzi najväčšie a najserióznejšie portály na trhu. Prinášame širokú ponuku služieb a ubytovania so zameraním hlavne na vyššiu kvalitu. Poskytujeme nadštandardný časovo neobmedzený telefonický a e-mailový servis pre klientov a poskytovateľov zliav.

Zlavodom.sk bol založený 16.8.2010 a od začiatku svojej činnosti sa zameriavame hlavne na spokojnosť klientov so zakúpenými službami . Dohliadame na kvalitu poskytovaných služieb, čo je aj hlavná úloha Asociácie, ktorej sme spoluzakladateľom.

SetriZa3.sk

Portál SetriZa3.sk dlhodobo patrí medzi známe a overené značky na trhu portálov kolektívneho nakupovania. Od začiatku je zameraný predovšetkým na cestovanie, služby a pobyty vyššej kvality a vyšších cenových relácií. Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis (telefonický i e-mailový) a ústretový prístup k poskytovateľom zliav.

Setriza3.sk bolo založené 11.septembra 2010 a svoju prvú ponuku spustilo 5.novembra 2010. Do dnešného dňa predalo takmer štvrť milióna kupónov.

CenyNaDne.sk

CenyNaDne.sk prevádzkuje spoločnosť Macrosoft. s.r.o., založená 28.5.2007. Spoločnosť je jedným z popredných poskytovateľov služieb v oblasti počítačových školení, kurzov rozvoja osobnosti a menežérskeho vzdelávania na Slovensku.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */