Chcete stráviť rok s Darou Rolins? Hrajte o jej diáre!

21. 10 2016 06:00 | Marína Dobošová
Dara Rolins, diár na rok 2017
Dara Rolins, diár na rok 2017 Foto: David Horinek

Rok podľa Dary je vypredaný, no my pre vás máme ešte zopár kusov.

Dara Rolins fičí na všetkých frontoch. Nedá sa jej uprieť, že je šikovnou obchodníčkou a zdatnou marketérkou, ktorá si celkom podmanila sociálne siete. Desaťtisíce fanúšikov každú nedeľu čaká na jej pravidelnú rubriku Život podľa Dary, kde sa s nimi delí o svoje myšlienky, názory a súkromie.

Nedávno vydala diár na rok 2017 pod názvom Rok podľa Dary. Ten sa behom niekoľkých dní beznádejne vypredal a v súčasnosti sa pripravuje jeho dotlač. My však máme tri kusy, ktoré chceme darovať vám.

Stačí, ak správne odpoviete na jedinú otázku a nasledujúci rok môžete stráviť so štýlovým diárom v kabelke práve vy. Nájdete v ňom doposiaľ nepublikované fotografie, Darine tipy na zdravý životný štýl a iné rady, recepty a postrehy.

V diári nájdete aj takéto krásne fotografie. Na snímke Dara s Rytmusom a dcérkou Lolou.

Dara Rolins s Rytmusom a Lolou
Foto: Archív Dary Rolins
 

Do našich kín sa pomaly, ale iste blíži megahit Všetko alebo nič. Vznikol na motívy rovnomenného bestselleru Evity Urbaníkovej, z ktorého sa predalo neuveriteľných 160 000 výtlačkov. Rovnomennú titulnú skladbu má na svedomí práve Dara Rolins, ktorú s Evitou spája dlhoročné kamarátstvo.

Ak chcete získať diár, pošlite nám správnu odpoveď na túto otázku:

Prečo je podľa Evity najlepší spolupracovník žena – matka?

Odpoveď nájdete vo videu v tomto článku: Evita o Dare Rolins: „Hneď som vedela, že to musí byť ona!“

Svoje odpovede posielajte na adresu  websutaz@markiza.sk

Výhercov vyžrebujeme v piatok, 28. októbra.

Dara Rolins, Rok podľa Dary, diár
Foto: David Horinek
 

Chris Powell: „Hamburger? Hranolčeky? Aj trikrát do týždňa!“ Pozrite si exkluzívny rozhovor so svetoznámym kondičným trénerom.

Chris Powell si u nás poriadne naložil husaciny aj lokší Exkluzívne zákulisné informácie z návštevy svetoznámeho kondičného trénera.

Gizka (po)radí: Chcela pomôcť bratovi a teraz má problémov viac... Pani Gizke prišiel email od Veroniky, zúfalej Veroniky.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Súťaže' */