SÚŤAŽ: Vyhrajte lístky na predstavenie, v ktorom hviezdia Adela a Viktor Vinczeovci

07. 05 2018 10:26 | zv
Adela a Viktor v novom divadelnom predstavení.
Adela a Viktor v novom divadelnom predstavení. Foto: Divadlo ŠOK

Predstavenie divadelnej hry Odchody vlakov je 8. mája v Šali.

Divadlo ŠOK si na tento rok pre svojich divákov pripravilo komédiu Petra Zelenku Odchody vlakov. Táto vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera úspešného českého scenáristu a režiséra, je výnimočná absolútne netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, ako aj hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

Zelenkov príbeh dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje „úspešné" predstavenie, svoju dobrú povesť ako aj zvláštny milenecký vzťah, prináša počas 80 minút množstvo zábavných a krkolomných situácií.

foto (71).JPG
 

Adela a Viktor si našli ďalšiu spoločnú vášeň

Viktor, ktorý vyrástol na šalianskych divadelných doskách, sa s Adelou rozhodli spolupracovať práve prostredníctvom divadla. „V televízii obaja pracujeme v odlišných žánroch. Divadlo je naša spoločná láska. No ja som už roky nehral a Adelka ešte nikdy predtým. Berieme to ako dobrú investíciu do nášho manželského voľného času a užívame si to," prezradil nám Viktor, ktorý svoj umelecký talent predviedol aj v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome.

„Život je tiež trochu hra a ja sa rada hrám, preto som takúto výzvu rada prijala. Je to moja prvá skúsenosť s herectvom, ktorá v sebe nenesie žiadne ambície porovnávať sa ikonami SND. Skrátka - ide o našu voľnočasovú aktivitu, z ktorej sa tešíme," doplnila Adela.

odchody vlakov.jpg
 

Súťaž o lístky na predstavenie v Šali 8.mája

A dokonca už majú za sebou aj divadelnú premiéru, koncom apríla odohrali v Šali predstavenie Odchody vlakov exkluzívne pre svojich blízkych a kamarátov. Ak by si teda niekto myslel, že ide o žart, mýli sa!

Vinczeovci totiž plánujú aj niekoľko predstavení po Slovensku, takže ak ich chcete vidieť v netradičnej úlohe - tak, ako ste ich ešte nevideli, máte jedinečnú možnosť.

Dvom šťastlivcom, ktorí nám ako prví napíšu komentár pod článok na Facebooku, darujeme po dva lístky na predstavenie, ktoré sa koná už 8.mája o 19.00 h. v Šali v Dome kultúry.


Komentáre ( 0)