Čím by ste sa mali zaoberať pri vyberaní nového bytu?

08. 04 2016 08:45 | PR článok
Čím by ste sa mali zaoberať pri vyberaní nového bytu?, Seocentrum, PR článok
Čím by ste sa mali zaoberať pri vyberaní nového bytu?, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Lokalita, prístup a stav bytu sú samozrejmosť. Ktoré detaily by vám ale nemali ujsť?

Rozhodnutie, či si kúpite byt nepríde zo dňa na deň. Akonáhle sa rodiny rozhodnúť zapustiť korene niekde inde, je dôležité prejsť si dlhým procesom vyberania, vybavovania a kupovania bytu. Čím by ste sa mali ale zaoberať, keď si budete vyberať nový byt? Lokalita, prístup a stav bytu sú samozrejmosť. Ktoré detaily by vám ale nemali ujsť?

Izolácia bytu

Ďalšou veľmi podstatnou vecou pri výbere bytu je izolácia. Ak byt, ktorý sa vám zapáčil nie je izolovaný, mali by ste hľadať lepší alebo nájsť alternatívu. Na Slovensku sú k dispozícii mnohé firmy, ktoré majú na starosti zvukovú izoláciu. Jedna je však tá najlepšia. Firma Potichu s dlhoročnými tradíciami a skúsenosťami každoročne izoluje mnoho domácností, ktoré sú nadmieru spokojné. Pri izoláciách používa overený materiál, ktorý vám zabezpečí požadovaný výsledok. Zvukovo izolačné dosky Wolf patria k najúčinnejším izolačným materiálom. Len oni vám zaručia 100% výsledok.

Spoľahlivé tienenie domácnosti

Okná bez žalúzia, roliet alebo závesov sa prehrievajú. Zabezpečiť si tienenie domácnosti nie je až také problematické. Nevyjde vás to príliš draho. Ak by sme vám mohli odporučiť, zvoľte si klasické rolety, ktoré vám pomôžu udržať optimálnu teplotu v interiéri domácnosti. Jednoznačne vaše okná nenechávajte holé. Cez letné mesiace by sa vám domácnosť len zbytočne prehrievala.

Vďaka spoľahlivému tieneniu sa budete môcť bez problémov pustiť do študovania kníh alebo časopisov, čo máte doma. Konečne vás nebude nič vyrušovať pri listovaní v breviári alebo v inom druhu literatúry. Vynikajúce, nemyslíte?

Koberce po celej domácnosti

Holé podlahy sú síce pekné, ale nie zdravé. Sem–tam by ste si mali niekde umiestniť koberec, ktorý zahreje interiér miestnosti. Najmä detské izby by nemali byť bez kobercov. Ešte predtým, ako sa rozhodnete vybrať si pekný koberec z obchodu, premerajte si miestnosť. Môže sa stať, že koberec je síce vzhľadovo veľmi atraktívny, ale veľkosť pasovať nemusí. Zvoľte si správne farebné variácie kobercov. Zosúlaďte ich s ostatným nábytkom a vaša spokojnosť bude na mieste.

Nadčasový škandinávsky nábytok

Nadčasovosť, útulnosť a jednoduchosť – toto sú asi tri najzákladnejšie vlastnosti škandinávskeho štýlu. Chladný severský štýl sa dostal do mnohých slovenských domácnosti a ešte stále nemá dosť. Ak máte radi prírodné drevo, určite vás tento nábytok zaujme. Vyberajte si pevný škandinávsky nábytok, ktorý vám vydrží omnoho dlhšie ako mnohé iné nábytky.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */