Čo by mala nosiť moderná žena?

16. 05 2016 08:50 | PR článok
Čo by mala nosiť moderná žena?, Seocentrum, PR článok
Čo by mala nosiť moderná žena?, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Mnohé ženy trpia práve kvôli výzoru. Ak nechcete byť šedou myškou v okolí, skúste sa držať našich rád.

Buďte aj vy ideálnou ženou, po ktorej túži každý jeden muž. Aj keď budete po ťažkej operácii chrbtice, na výzore budete môcť popracovať, ak chcete. Niekedy stačí tak málo a budete úplne iná žena, ktorú nespoznajú ani najbližší príbuzní. Čo by ste mali teda robiť, aby ste sa cítili a vyzerali ako moderná žena?

Bez šperkov ani na krok

Ak chcete byť moderná žena, určite by ste nemali vynechávať šperky. Viete si predstaviť elegantne oblečenú ženu, ktorú by nezdobil ani jeden šperk? Žiadna moderná žena by na ulicu nevyšla bez prítomnosti aspoň jedného šperku. Ak vaše šperky, ktoré máte doma, neprinášajú svoj úžitok, skúste zapojiť svojho partnera do kúpy moderných šperkov. Ak sa vám bude blížiť sviatok, určite by ste boli rady, keby vám váš drahý podaroval nový šperk. Zapíšte si za uši, že bez šperkov do spoločnosti radšej ani nechoďte. Moderná žena by jednoznačne nemala zabúdať na trblietavé luxusné šperky, ktorých je na slovenskom trhu neúrekom. Vyberajte si vždy dôkladne.

Šaty a pančuchy

V šatníku modernej ženy, ktorej nie je ľahostajná aktuálna móda, by nemali chýbať šaty a pekné pančuchy. Šaty je odev typický len pre ženské pokolenie a inak to nie je ani u pančuchách. Je dôležité, aby ste si k šatám vybrali správny vzor pančúch. Byť sexy dračicou v sexy pančuchách by určite prilákalo pohľady všetkých mužov v okolí. Zvodné šaty s perfektnými pančuchami budú pre nezadané ženy dokonalým outfitom na vábenie mužov. Chcete byť zvodnou ženou, ktorá sa oblieka zvodne a zároveň moderne?

Vždy sa snažte pôsobiť ako pravá dáma

Čo si budeme hovoriť, pravá dáma si pred seba nepostaví sud piva. Slušná moderná dáma si pochutnáva na úplne inom type nápoja, a to na dobrom vínku. Vinárskych oblastí je nielen na Slovensku neúrekom. Nemusíte si však ísť nazbierať hrozno a vyrobiť si chutné vínko. Nielen v samotných vinotékach, ale aj na internete si budete môcť vyberať len z tých najlepších odrôd vín. Ak by sme vám mohli odporučiť, vychutnávajte si vždy vínko, ktoré pochádza z francúzskych regiónov. Ak nemáte ani páru o aké víno sa jedná, tak vám ho prezradíme. Ide o víno Sauvignon, ktoré svojou neodolateľnou chuťou zlákalo kedysi aj Henricha IV. Vždy sa snažte pôsobiť ako pravá dáma a uvidíte, že pozornosť si určite získate.

Vždy dbajte o svoj outfit, či už ste na dovolenke v Taliansku, alebo sa nachádzate niekde na nejakej záhradnej párty. Moderné ženy by sa mali vyhýbať extravagantným kúskom, ktoré by mohli pokaziť výzor ešte viac ako roztrhané tričko. Moderné ženy by mali mať dostatok rozumu, aby sa neopíjali lacnými nápojmi, ale raz za čas si pochutnali na dobrom víne. Čo urobíte pre to vy, aby ste boli slušnou modernou ženou?

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */