Objednáme si viac ako 12 000 pízz počas Majstrovstiev sveta?

11. 05 2016 10:50 , článok bol aktualizovaný 11. 05 2016 11:08 | PR článok
Objednáme si viac ako 12 000 pízz počas Majstrovstiev sveta?
Objednáme si viac ako 12 000 pízz počas Majstrovstiev sveta? Foto: Bistro.sk

Presne toto je počet pízz, ktoré sme si pri sledovaní hokeja objednali minulý rok. Podarí sa nám ho tento rok prekonať?

Začala sa hokejová eufória. Slováci odohrali svoj prvý zápas v sobotu proti Maďarsku v Ruskom Petrohrade. Slovenskí reprezentanti ukázali svoj talent a zvíťazili. V ďalšom zápase proti Francúzku vyhrávanie pokračovalo. V skupine „B“ nás čaká ešte zápas proti Nemecku, Bielorusku, Kanade, Fínsku a USA.

K hokeju najviac chutí pizza

Počas minuloročných majstrovstiev sme zjedli až viac ako 12 000 pízz, čo je neuveriteľných 7 ton tejto chrumkavej pochúťky. Najradšej si na pizzu dávame klobásu a hríby, no nemalé zastúpenie hokejových fanúšikov si pochutnáva aj na exotickej pizze s ananásom. Je teda zrejmé, že pri sledovaní zápasov je pizza najobľúbenejším jedlom, aj napriek tomu, že jeden kúsok má v priemere až 250 kalórii.

Zaujímavé je, že keď sa našim hokejistom darilo, nám chutilo okrem pizze aj sushi. Naopak, keď mali naši horší deň, častejšie objednávali ženy, zrejme pre svojich manželov a priateľov, alkoholické nápoje.

Kto fandí, ten vyhráva


Nezabudnite, že ak budete silno a nahlas fandiť našim a vyhrajú, vyhráte aj vy. Získate od Bistro.sk 2 eurá zľavu na ďalšiu objednávku. Ak budeme remizovať máte od nás zľavu 1 euro. Stačí si len objednať jedlo počas zápasu našich hokejistov, fandiť a vyhrať tiež.

My v Bistro.sk veríme, že sa bude v Petrohrade slovenským hokejistom aj naďalej dariť, a tak ako pred šestnástimi rokmi, kedy v tomto meste získali striebornú medailu, zabodujú aj tento rok. Preto fandi, objednávaj a vyhrávaj spolu s našimi hokejistami.

Bistro.sk, Pizza, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */