Single život je nuda. Zoznámte sa s niekým čo najskôr

24. 06 2016 08:50 | PR článok
Single život je nuda. Zoznámte sa s niekým čo najskôr, Seocentrum, PR článok
Single život je nuda. Zoznámte sa s niekým čo najskôr, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Život bez partnera je nuda. Kamaráti tu nebudú večne... A načo čakať na princa, keď si môžete pomôcť?

Hovorí sa, že single život je nuda. Akonáhle stratíte partnera alebo už dlhšiu dobu ste bez neho, začnete mať pocit, že strácate rozum. Život bez partnera je nuda. Nemáte sa pre koho parádiť, nemá vás kto pochváliť, nemáte s kým tráviť čas. Kamaráti sú skvelí spoločníci, ale nebudú tu pre vás večne. Preto neváhajte a zoznámte sa už dnes. Načo čakať na princa, keď si môžete pomôcť?

Zvážte výber partnera. Nepadnite do náručia hneď prvému mužovi

Možno si myslíte, že ste ostrieľané. Aj keď môžete mať za sebou tucet vzťahov, uvedomte si, že tie doterajšie vzťahy boli len omyl. Nepadnite do náručia hneď prvému mužovi, ktorý môže vyzerať sympaticky, lenže jeho povaha vám nemusí vyhovovať. Mierte kvalitne laserom na tých mužov, ktorí vám budú vyhovovať nielen po vzhľadovej stránke, ale aj po tej povahovej. Uvedomte si, že každý muž raz zostarne. Váš potenciálny partner by mal mať povahové črty podobné vám. Na to nezabúdajte.

Zvážte výber partnera a uvidíte, že tentoraz to bude správna voľba.

Kde hľadať životného partnera?

Mnoho žien prepadáva depresii najmä tomu, lebo nevie, kde nájsť svojho životného partnera. Nikdy neviete, možno ste svojho budúceho partnera stretli a ani netušíte, že by ste si mohli rozumieť a žiť spolu. Môže vám pomôcť aj internetová tematická zoznamka. Aj mnoho kresťansky orientovaných žien, ktoré si mysleli, že sebe podobného partnera nikdy nestretnú, našli svoju pravú lásku. Vedeli ste o existencii kresťanskej zoznamky? Aj takýto typ tematickej zoznamky existuje. Nezúfajte. Dôverujte si a uvidíte, že nájsť životného partnera sa vám pošťastí v čo najkratšej dobe.

Dôležitý je prvý dojem

Akonáhle ste si už dohodli stretnutie s mužom, berte vážne výber oblečenia. Práve oblečenie hrá dôležitú úlohu pri prvom dojme. Ak chcete na muža zapôsobiť, voľte elegantnejší spôsob oblečenia ako ten športovejší a o čosi viac pohodlnejší. Niežeby oversize sako bolo nepohodlné. Práve blúzka, sukňa a sako budú tvoriť typicky ženský zvodný outfit, ktorý zaručene zapôsobí na vášho potenciálneho partnera.

Popracujte na prvom dojme a uvidíte, že si tým zvýšite šance u vášho potenciálneho partnera.

Očakávajte darček

Na prvom rande môžete očakávať od muža darček. Nepredstavujte si však hneď dychberúci erotický darček, ktorým si vás získa. Poteší vás malou drobnosťou, vďaka ktorej si viac než s istotou u vás získa sympatie. Veď ženy odjakživa túžili byť rozmaznávané. U vás je to vari inak?

Single život je nuda. Spestrite si svoj život práve tak, že si nájdete ideálneho partnera.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */