Čoho sa držia slovenskí podnikatelia?

20. 06 2016 08:50 | PR článok
Čoho sa držia slovenskí podnikatelia?, Seocentrum, PR článok
Čoho sa držia slovenskí podnikatelia?, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Nenechajte sa odradiť zbytočnou byrokraciou a choďte si za svojím dlhoročným podnikateľským snom!

Aj keď sa mnohí z vás nepohybujú v tejto brandži, dobre viete, že žiť ako podnikateľ na Slovensku nie je dvakrát jednoduché. Zbytočná byrokracia, ktorá sa na Slovensku šíri ako nákaza, odlákala už mnoho šikovných potenciálnych podnikateľov vstúpiť do podnikateľskej sféry. Vy sa nenechajte odradiť a choďte si za svojím dlhoročným podnikateľským snom. Zapíšte sa do histórie a skúste sa riadiť podľa nasledujúcich rád. Dozviete sa, akých zásad sa držia úspešní slovenskí podnikatelia.

Využívajú ready made spoločnosti

Slovenskí podnikatelia sa vďaka zdĺhavým procesom skôr prikláňajú k ready made spoločnostiam. Takýto typ spoločnosti je výhodný najmä preto, lebo dokáže ušetriť čas, ktorý by ste museli obetovať pri zakladaní vlastnej spoločnosti. Ready made spoločnosti, ako už z názvu vyplýva, sú pripravené k okamžitému podnikaniu. Stačí len zmena konateľa na vás a môžete podnikať.

Slovenskí podnikatelia sú nedočkaví. Neberú to ako svoj hendikep. Snažia sa nájsť spôsob, ktorý im umožní čo najskôr dostať sa medzi konkurenciu. Aj vás zaujalo rýchle podnikanie s ready made spoločnosťou? Vyhľadajte si spoločnosť, ktorá vám umožní expresne rýchly štart.

Nevyhýbajú sa kongresom

Utužovanie vzťahov s obchodnými partnermi alebo kolegami z brandže – podaktorým podnikateľom to nevonia, ale väčšina sa ich rada zúčastňuje. Nevyhýbajte sa ani vy kongresom v tých najlepších kongres hoteloch. Vychýreným kongres hotelom na Slovensku je hotel v Žiline, ktorý ponúka fantastické ubytovanie v Žiline. Slováci sú pohodlný, o tom niet pochýb. Prečo si teda nezaobstarať ubytovanie priamo v hoteli, v ktorom sa bude organizovať samotný kongres?

Doprajú si to najlepšie zariadenie v kanceláriách

Každý jeden slovenský podnikateľ nezanedbáva zariadenie svojej kancelárie. Vždy si dopraje len ten najlepší kancelársky nábytok, stoličky a ostatné doplnky, ktoré neodmysliteľne patria do kancelárskych priestorov. Okrem úložného priestoru pre dokumenty si dá každý jeden podnikateľ záležať aj na odkladacích priestoroch. Do kancelárii je nevhodné chodiť v domácom oblečení, o tom niet pochýb a práve preto si nezabudnite kúpiť nábytkové vešiaky, na ktoré si potom budete môcť odkladať elegantné saká alebo kardigany.

Využívajú služobné autá

Veľký vozový park je slabosťou takmer každého úspešného slovenského podnikateľa. Na dlhšie služobné cesty si radšej zaobstarajú kvalitné nové auto, ktoré ich počas cesty nesklame. Každá súčiastka musí byť v 100% stave, o tom niet pochýb. Je zbytočné riskovať nejakú chybu. Veď aj uvoľnenie hydraulických hadíc v strojárenskom priemysle môže spôsobiť katastrofické následky.

Odmeny pre zamestnancov

Slovenskí podnikatelia sú oveľa poctivejší ako zahraniční zamestnávatelia, ktorý začali podnikať na Slovensku. Väčšina slovenských podnikateľov prináša ku koncu roka zaslúžené odmeny pre zamestnancov. Ak chcete byť aj vy úspešným a chváleným podnikateľom, doprajte pre svojich zamestnancov odmeny. Nemusí ísť vždy len o finančnú čiastku, aj keď tá by si určite najviac hodila. Skúste pre zmenu niečo iné. Napríklad pobyt v najznámejších maďarských kúpeľoch by nebol tiež na škodu, nemyslíte?

Komentáre ( 0)