Futbal, dobré jedlo a skvelé ceny!

20. 06 2016 12:50 | PR článok
Futbal, dobré jedlo a skvelé ceny!
Futbal, dobré jedlo a skvelé ceny! Foto: Bistro.sk

Majstrovstvá Európy vo futbale sú v plnom prúde - a na Bistro.sk zase skvelá súťaž o super ceny a kopec kreditov.

Veľká tipovačka na Bistro.sk

Aj medzi vami sú veľkí futbaloví fanúšikovia, ktorí majú dobrý odhad? Tak neváhajte a zapojte sa ešte do našej súťaže o exkluzívne futbalové Tuli vaky s podpismi našich hráčov. Objednajte si cez Bistro.sk a tipnite si, kto dá gól. Ak uhádnete, automaticky získavate 1€ zľavu na ďalšiu objednávku. Okrem toho ešte 3 z vás získajú exkluzívny Tuli vak s podpismi hráčov.

Rozhodli ste sa práve, že si chcete objednať niečo chutné a zapojiť sa do súťaže? Máme pre vás tip, ako sa stravujú futbalisti, a možno sa rozhodnete objednať si práve niečo z ich jedálnička.


Menu pre futbalistov je veda

Už dávno neplatí, že futbalisti majú veľký výdaj energie, a tak môžu zjesť čokoľvek. Ich jedálničky sú zostavované veľmi pozorne.

Raňajky
Áno, aj pre športovcov platí, že raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Dajú nám dostatok energie na zvládnutie náročných výkonov. Vymeňte na raňajky pečivo so šunkou za chutnú praženicu a doplníte si z vajíčok bielkoviny, ktoré pripravia vaše svaly na fyzickú záťaž počas dňa.

Obed

Bistro.sk, futbal, atyp, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Na obed je ideálne ľahké jedlo a dostatok zeleniny, ale aj mäsa. Hlavné jedlo dňa môže pozostávať zo zázvorovej polievky a kuracieho rezňa na prírodno so šalátom. Dodáte telu bielkoviny, a zároveň prijímate málo nasýtených tukov. Obed je pritom ľahký a pestrý. U nás na Bistro.sk máte veľký výber reštaurácií, ktoré práve takéto jedla, vhodné pre športovcov, majú vo svojej ponuke.

Večera
Bistro.sk, futbal, atyp, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Na večeru vám odporúčame napríklad špenátové rizoto. Keďže špenát obsahuje veľa vlákniny, pomáha kontrolovať chuť do jedla, a tak sa neprichytíte pri nočnom vyjedaní chladničky.

My v Bistro.sk vám prajeme skvelý futbalový zážitok a samozrejme dobrú chuť.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */